Game of Thrones Son Bölüm İzle, Game of Thrones HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Game of Thrones
Game of Thrones

4. Sezon Ön İpuçları

Listeme Ekle

KÜNYE

GAME OF THRONES HAKKINDA

4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. .... Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

GAME OF THRONES HABER

 • MEZARINDAN KONUŞTU

  EW dergisi, Game of Thrones için hazırladığı özel sayısında diziye çok erken veda eden Ned Stark karakterini canlandıran Sean Bean'le, merhum Ned Stark'ın ağzından röportaj yaptı. 

  Diziyi takip ediyor musunuz?

  "Artık o dünyanın bir parçası değilim. Ama elimden geldiğince, zamanım müsade ettiğince Starklar'ın ne durumda olduğunu gözlemlemeye çalışıyorum. Bu çok ilginç bir deneyim. Bir zamanlar benim ailem olan bu insanların birer birer yok olmasını izlemek ve Arya ile Sansa'nın kız çocukluğundan kadın olmaya geçişine şahit olmak garip bir deneyim."

  Karakterinin kafasının koparılması...

 • KIŞ RÜZGARLARI

  Game of Thrones'un yolunu sadece TV'de değil kitap raflarında da gözleyenler, yalnız değilsiniz. Taht Oyunları kitap serisinin heyecanla beklenen yeni üyesi Kış Rüzgarları'nın bu yıl içinde piyasaya çıkmayacağı haberi bizi üzmüş olsa da, neyse ki George R.R. Martin, bekleme dönemlerini rahat geçirmemiz için elinden geleni yapıyor.

  Yazar, geçtiğimiz günlerde kendi sitesinde Kış Rüzgarları'ndan bir bölüm paylaştı. "Alayne" adındaki bu bölüm, tamamıyla Sansa Stark'ın ağzından anlatılıyor. Sansa Stark'ın Lord Baelish'in yanındayken Alayne Stone olarak tanıtıldığını hatırlatalım....