Game of Thrones Son Bölüm İzle, Game of Thrones HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Game of Thrones
Game of Thrones

4. Sezon Ön İpuçları

Listeme Ekle

KÜNYE

GAME OF THRONES HAKKINDA

4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. .... Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

GAME OF THRONES HABER

 • FARK YARATTI

  Sosyal Medya Rating firması Somera’nın yaptığı araştırmaya göre, CNBC-e’de yayınlanan Game of Thrones süresince Türkiye’de sosyal medya kullanımı tavan yaptı.

  Türkiye’de CNBC-e’de yayınlanan HBO dizisi Game of Thrones nefes kesen yeni bir sezonla izleyicileri tüm dünyada ekran başına kitledi. Amerika’da 6.6 milyon kişinin izlediği 4. sezonun “Two Swords” adlı bölümü HBO’nun efsane dizisi Sopranos’un finalinden beri en çok izlenen bölüm oldu.

  Dizinin televizyondaki bu başarısı...

 • KAMERA ARKASI

  4. sezonu başlayan Game of Thrones'un kamera arkasından eğlenceli görüntüler paylaşıldı.

  İŞTE O FOTOĞRAFLAR