Game of Thrones Son Bölüm İzle, Game of Thrones HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Game of Thrones
Game of Thrones

4. Sezon Ön İpuçları

Listeme Ekle

KÜNYE

GAME OF THRONES HAKKINDA

4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. .... Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

GAME OF THRONES HABER

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...

 • İSİM MODASI

  İngiltere ve Galler'de 2013'te en revaçta olan "bebek" isimleri açıklandı. İstatistikler ortaya ilginç bir sonuç çıkardı. İngiltere ve Galler'de yeni çocuk sahibi olan bazı çiftlerin, bebeklerine televizyon dizilerindeki karakterlerin isimlerini verdiğini ortaya koydu. Söz konusu diziler arasında en revaçta olan ise, fantastik dizi "Game of Thrones".

  Geçtiğimiz yıl İngiltere ve Galler'te tam 50 Khaleesis dünya geldi. "Khaleessis" karakteri "Game of Thrones" dizisinde iktidar mücadelesi veren bir kraliçe. Yine "Game of Thrones" dizisinde "Arya" karakterinin ismini bebeklerine veren çiftlerin sayısı ise 187...