Game of Thrones Son Bölüm İzle, Game of Thrones HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Game of Thrones
Game of Thrones

4. Sezon Ön İpuçları

Listeme Ekle

KÜNYE

GAME OF THRONES HAKKINDA

4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. .... Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

GAME OF THRONES HABER

 • KİTABIN ÖNÜNDE

  Game of Thrones ekibi herkesi şaşırtan bir karar aldı. Henüz yayımlanmayan serinin 7'nci ve son  kitabını beklemeyecek olan senaristler, dizinin kitaptan önde gideceğini duyurdu.

  Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisine uyarlanan A Song of Ice and Fire (Buz ve Ateşin Şarkısı) isimli serinin yazarı George R.R. Martin, romanlarını uzun sürede yazmasıyla tanınıyor. Bu durumun farkında olan dizi ekibi, Game of Thrones'un yeni bölümlerinde kitabın önüne geçmeye karar verdi.

  Senaryo için Martin'in kitabı bitirmesini beklemeyecek olan senaristler, yazar ile yaptıkları görüşmelerin ardından henüz yayımlanmayan kitaplar...

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...