Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 138 dizi RSS
 • Medcezir 2 Sezon, 57 Bölüm, 372 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 57 Bölüm, 372 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Paramparça 1 Sezon, 9 Bölüm, 56 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 9 Bölüm, 56 Klip

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 13 Bölüm, 96 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 96 Klip

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 31 Bölüm, 164 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 31 Bölüm, 164 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Diriliş 'Ertuğrul' 1 Sezon, 6 Bölüm, 2 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 6 Bölüm, 2 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Filinta 1 Sezon, 5 Bölüm, 4 Klip
  Filinta
  Tür: Polisiye, Tarih
  1 Sezon, 5 Bölüm, 4 Klip

  Osmanlı’nın Sherlock Holmes’u olacak dizide Filinta Mustafa lakaplı ana karakter gizemli olayları çözmeye çalışacak.

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 15 Bölüm, 97 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 15 Bölüm, 97 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Aramızda Kalsın 2 Sezon, 52 Bölüm, 278 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  2 Sezon, 52 Bölüm, 278 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Hannibal 1 Sezon, 2 Bölüm, 3 Klip
  Hannibal
  Tür: Gerilim
  1 Sezon, 2 Bölüm, 3 Klip

  Jack Crawford suç profili çıkarmada ve seri katillerin psikolojik yapısını belirlemede sıra dışı bir yeteneğe sahip Will Graham'ı, FBI'ın elindeki kaybolan üniversiteli kızlarla ilgili bir dosya için görevlendirir. Jack, Will'in yanı sıra hem tüm zamanların en korkunç seri katillerinden biri hem de bir yamyam olan Dr. Hannibal Lecter'ın yardımına başvurur. İşlenen yeni bir cinayetin ardından Will ve Hannibal failin izini sürmek için yerlerini alırlar.

 • Reaksiyon 1 Sezon, 13 Bölüm, 85 Klip
  Reaksiyon
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Gerilim, Suç
  1 Sezon, 13 Bölüm, 85 Klip

  Hangi Devlet? Emperyal Devlet mi? Sosyal Devlet mi? Demokratik Devlet mi? Yargı Devleti mi? Paralel Devlet mi? Derin Devlet mi? Herkes Düşmanını Tanıyacak...

 • Mad Men 1 Sezon, 2 Bölüm, 1 Klip
  Mad Men
  Tür: Drama
  1 Sezon, 2 Bölüm, 1 Klip

  1960’lar... Reklamcılığın altın çağı. Merkezinde New York’un dahi ve rekabetçi çocukları. Başroldeyse değişen zamana ayak uydurmaya çalışan reklam gurusu Don Draper. En İyi Drama ve Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre kazanan Mad Men, gerçeklerle yalanlar arasındaki ince çizgiyi bulandırmaya ve 60’ların dekorunda insan doğasını irdelemeye devam ediyor. The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’dan gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram olan Mad Men, dört sene üst üste Emmy ve Altın Küre ödülünü kazanarak başarısını ispatladı.

 • Urfalıyam Ezelden 1 Sezon, 5 Bölüm, 29 Klip
  Urfalıyam Ezelden
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 5 Bölüm, 29 Klip

  Urfa sıra gecelerinin önde gelen ailelerinden birinin Bozoğlu ailesinin beş oğlundan biri Cemal, kan davası yolunda kaybettiği abisinin karısıyla nikahlanır ve onun çocuğuna babalık yapar. Kendisini ailesine adayan Cemal'in yüreği, bir gün Ceylan'a çarpar. Cemal artık abisinin emaneti Selva ve Ceylan arasında savrulmaya başlar.

 • Hayat Ağacı 1 Sezon, 13 Bölüm
  Hayat Ağacı
  Tür: Drama, Aile
  1 Sezon, 13 Bölüm

 • Yeşil Deniz 1 Sezon, 14 Bölüm, 1 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  1 Sezon, 14 Bölüm, 1 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.

 • Şimdi Onlar Düşünsün 1 Sezon, 14 Bölüm, 1 Klip
  Şimdi Onlar Düşünsün
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 14 Bölüm, 1 Klip

  Malatya Pütürge'de çiğköftecilik yapan Aziz Keklik'e İstanbul'da amcasından kalan miras üzerine gelişen olaylar.

 • Murder In The First 1 Sezon, 2 Bölüm
  Murder In The First
  Tür: Drama, Suç
  1 Sezon, 2 Bölüm