Toplam 46 dizi RSS
 • Kiralık Aşk 1 Sezon, 52 Bölüm, 339 Klip
  Kiralık Aşk
  Tür: Romantik, Aile, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 52 Bölüm, 339 Klip

  Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Batu karakterlerini canlandıran oyuncuların anlaşmalı bir şekilde aşk oyunu oynamalarını konu alan dizide, Defne sıradan kendi halinde garsonluk yapan bir kızdır ve karşısına çıkan zengin bir kişi olan Batu ile aşk oyunu oynamaktadırlar. Ailesinin evlenmesi için baskı yaptığı Batu çareyi Defe ile anlaşıp oyun haline getirmeye karar vermişlerdir. Dizide Batu ile Defne arasında yaşanacak olan aşk ve aşkın komik halleri anlatılacaktır.

 • Paramparça 2 Sezon, 71 Bölüm, 258 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  2 Sezon, 71 Bölüm, 258 Klip

 • Beni Affet 5 Sezon, 807 Bölüm, 1 Klip
  Beni Affet
  Tür: Drama, Aşk
  5 Sezon, 807 Bölüm, 1 Klip

  Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babalarının günahı yüzünden aşklarını kaybeden çocukların hikayesi...

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 2 Sezon, 50 Bölüm, 328 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  2 Sezon, 50 Bölüm, 328 Klip

 • Çilek Kokusu 1 Sezon, 23 Bölüm, 161 Klip
  Çilek Kokusu
  Tür: Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 23 Bölüm, 161 Klip

  Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum'da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

 • Tatlı Küçük Yalancılar 1 Sezon, 13 Bölüm, 88 Klip
  Tatlı Küçük Yalancılar
  Tür: Macera, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 13 Bölüm, 88 Klip

  Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.

 • Aşkın Bedeli 3 Sezon, 417 Bölüm
  Aşkın Bedeli
  Tür: Aşk
  3 Sezon, 417 Bölüm

  Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır. Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir. Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?.... Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

 • Medcezir 2 Sezon, 77 Bölüm, 360 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 77 Bölüm, 360 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 2 Sezon, 70 Bölüm, 208 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  2 Sezon, 70 Bölüm, 208 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 52 Bölüm, 222 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 52 Bölüm, 222 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Serçe Sarayı 1 Sezon, 13 Bölüm, 64 Klip
  Serçe Sarayı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 64 Klip

  30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır..

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 28 Bölüm, 166 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 28 Bölüm, 166 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Deniz Yıldızı 1 Sezon, 204 Bölüm, 2 Klip
  Deniz Yıldızı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 204 Bölüm, 2 Klip

  Melih’ten hamile kalan Banu çaresizdir. Çünkü bebeğini aldırmak istemez. Onun kurtuluş teklifi ise Berna’dan gelir. Berna, Banu’dan bebeğini gizlice doğurmasını ve kendisine vermesini ister.

 • Aramızda Kalsın 2 Sezon, 52 Bölüm, 247 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  2 Sezon, 52 Bölüm, 247 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Reaksiyon 1 Sezon, 13 Bölüm, 89 Klip
  Reaksiyon
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Gerilim, Suç
  1 Sezon, 13 Bölüm, 89 Klip

  Hangi Devlet? Emperyal Devlet mi? Sosyal Devlet mi? Demokratik Devlet mi? Yargı Devleti mi? Paralel Devlet mi? Derin Devlet mi? Herkes Düşmanını Tanıyacak...

 • Aşktan Kaçılmaz 1 Sezon, 11 Bölüm, 37 Klip
  Aşktan Kaçılmaz
  Tür: Macera, Romantik, Aile, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 11 Bölüm, 37 Klip