Toplam 88 dizi RSS
 • Kiralık Aşk 1 Sezon, 32 Bölüm, 215 Klip
  Kiralık Aşk
  Tür: Romantik, Aile, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 32 Bölüm, 215 Klip

  Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Batu karakterlerini canlandıran oyuncuların anlaşmalı bir şekilde aşk oyunu oynamalarını konu alan dizide, Defne sıradan kendi halinde garsonluk yapan bir kızdır ve karşısına çıkan zengin bir kişi olan Batu ile aşk oyunu oynamaktadırlar. Ailesinin evlenmesi için baskı yaptığı Batu çareyi Defe ile anlaşıp oyun haline getirmeye karar vermişlerdir. Dizide Batu ile Defne arasında yaşanacak olan aşk ve aşkın komik halleri anlatılacaktır.

 • Paramparça 2 Sezon, 51 Bölüm, 234 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  2 Sezon, 51 Bölüm, 234 Klip

 • Diriliş 'Ertuğrul' 2 Sezon, 44 Bölüm, 32 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  2 Sezon, 44 Bölüm, 32 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Beni Affet 5 Sezon, 702 Bölüm, 1 Klip
  Beni Affet
  Tür: Drama, Aşk
  5 Sezon, 702 Bölüm, 1 Klip

  Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babalarının günahı yüzünden aşklarını kaybeden çocukların hikayesi...

 • Filinta 2 Sezon, 44 Bölüm, 30 Klip
  Filinta
  Tür: Polisiye, Tarih
  2 Sezon, 44 Bölüm, 30 Klip

  Osmanlı’nın Sherlock Holmes’u olacak dizide Filinta Mustafa lakaplı ana karakter gizemli olayları çözmeye çalışacak.

 • Baba Can'dır 1 Sezon, 23 Bölüm, 17 Klip
  Baba Can'dır
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 23 Bölüm, 17 Klip

  Hikayemiz, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık, hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar taş fırın ustası Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.

 • Seksenler 5 Sezon, 178 Bölüm, 59 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  5 Sezon, 178 Bölüm, 59 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • Yeşil Deniz 2 Sezon, 58 Bölüm, 17 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  2 Sezon, 58 Bölüm, 17 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.

 • Yunus Emre 'Aşkın Yolculuğu' 2 Sezon, 26 Bölüm, 4 Klip
  Yunus Emre 'Aşkın Yolculuğu'
  Tür: Tarih
  2 Sezon, 26 Bölüm, 4 Klip

  1240-1320 yılları arasında Anadolu’nun büyük siyasi buhranlarla çalkalandığı, birliğin,dirliğin ve adaletin keşmekeşe uğradığı dönemde yaşayan Yunus Emre; hayatı,eserleri ve bahsettiği değerler sistemiyle, bahsedilen problemlere sunduğu çözümleriyle, Türk-İslam kültürü açısından fevkalade önemli bir şahsiyettir.

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 2 Sezon, 50 Bölüm, 328 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  2 Sezon, 50 Bölüm, 328 Klip

 • Çilek Kokusu 1 Sezon, 23 Bölüm, 161 Klip
  Çilek Kokusu
  Tür: Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 23 Bölüm, 161 Klip

  Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum'da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

 • Tatlı Küçük Yalancılar 1 Sezon, 13 Bölüm, 88 Klip
  Tatlı Küçük Yalancılar
  Tür: Macera, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 13 Bölüm, 88 Klip

  Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.

 • Son Çıkış 1 Sezon, 16 Bölüm, 13 Klip
  Son Çıkış
  Tür: Drama
  1 Sezon, 16 Bölüm, 13 Klip

  Kuytularda sakladıkları hayalleri ile gece yarıları ortaya çıkan…Düşük bel pantolonları, jöleli saçları, yaşamaktan yorgun yüzleriyle görürüz onları…Umursamayız. Tanımlarız onları, bizden olmadıklarını göstermek için…Ötekileştirir yüzümüzü çeviririz…Onlar da çevirir yüzlerini bizden… Uyuşturucuya, umutsuzluğa, umursamazlığa çevirirler.Oysa her biri yorgun yüreklerinde binlerce umutla yaşayan çocuklardır onlar

 • Aşkın Bedeli 3 Sezon, 417 Bölüm
  Aşkın Bedeli
  Tür: Aşk
  3 Sezon, 417 Bölüm

  Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır. Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir. Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?.... Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

 • Milat 1 Sezon, 10 Bölüm, 1 Klip
  Milat
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Suç
  1 Sezon, 10 Bölüm, 1 Klip

  “Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir.

 • Medcezir 2 Sezon, 77 Bölüm, 360 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 77 Bölüm, 360 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.