Toplam 90 dizi RSS
 • Kiralık Aşk 1 Sezon, 12 Bölüm, 95 Klip
  Kiralık Aşk
  Tür: Romantik, Aile, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 12 Bölüm, 95 Klip

  Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Batu karakterlerini canlandıran oyuncuların anlaşmalı bir şekilde aşk oyunu oynamalarını konu alan dizide, Defne sıradan kendi halinde garsonluk yapan bir kızdır ve karşısına çıkan zengin bir kişi olan Batu ile aşk oyunu oynamaktadırlar. Ailesinin evlenmesi için baskı yaptığı Batu çareyi Defe ile anlaşıp oyun haline getirmeye karar vermişlerdir. Dizide Batu ile Defne arasında yaşanacak olan aşk ve aşkın komik halleri anlatılacaktır.

 • Çilek Kokusu 1 Sezon, 11 Bölüm, 96 Klip
  Çilek Kokusu
  Tür: Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 11 Bölüm, 96 Klip

  Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum'da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

 • Tatlı Küçük Yalancılar 1 Sezon, 8 Bölüm, 61 Klip
  Tatlı Küçük Yalancılar
  Tür: Macera, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 8 Bölüm, 61 Klip

  Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.

 • Baba Can'dır 1 Sezon, 5 Bölüm
  Baba Can'dır
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 5 Bölüm

  Hikayemiz, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık, hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar taş fırın ustası Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.

 • Son Çıkış 1 Sezon, 4 Bölüm, 1 Klip
  Son Çıkış
  Tür: Drama
  1 Sezon, 4 Bölüm, 1 Klip

  Kuytularda sakladıkları hayalleri ile gece yarıları ortaya çıkan…Düşük bel pantolonları, jöleli saçları, yaşamaktan yorgun yüzleriyle görürüz onları…Umursamayız. Tanımlarız onları, bizden olmadıklarını göstermek için…Ötekileştirir yüzümüzü çeviririz…Onlar da çevirir yüzlerini bizden… Uyuşturucuya, umutsuzluğa, umursamazlığa çevirirler.Oysa her biri yorgun yüreklerinde binlerce umutla yaşayan çocuklardır onlar

 • Paramparça 1 Sezon, 30 Bölüm, 209 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 30 Bölüm, 209 Klip

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 34 Bölüm, 243 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 34 Bölüm, 243 Klip

 • Medcezir 2 Sezon, 77 Bölüm, 504 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 77 Bölüm, 504 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 2 Sezon, 70 Bölüm, 227 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  2 Sezon, 70 Bölüm, 227 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 52 Bölüm, 222 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 52 Bölüm, 222 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Serçe Sarayı 1 Sezon, 13 Bölüm, 64 Klip
  Serçe Sarayı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 64 Klip

  30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır..

 • Diriliş 'Ertuğrul' 1 Sezon, 26 Bölüm, 13 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 26 Bölüm, 13 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Milat 1 Sezon, 10 Bölüm, 1 Klip
  Milat
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Suç
  1 Sezon, 10 Bölüm, 1 Klip

  “Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir.

 • Yunus Emre 'Aşkın Yolculuğu' 1 Sezon, 22 Bölüm, 1 Klip
  Yunus Emre 'Aşkın Yolculuğu'
  Tür: Tarih
  1 Sezon, 22 Bölüm, 1 Klip

  1240-1320 yılları arasında Anadolu’nun büyük siyasi buhranlarla çalkalandığı, birliğin,dirliğin ve adaletin keşmekeşe uğradığı dönemde yaşayan Yunus Emre; hayatı,eserleri ve bahsettiği değerler sistemiyle, bahsedilen problemlere sunduğu çözümleriyle, Türk-İslam kültürü açısından fevkalade önemli bir şahsiyettir.

 • Zeyrek ile Çeyrek 1 Sezon, 29 Bölüm, 1 Klip
  Zeyrek ile Çeyrek
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 29 Bölüm, 1 Klip

  Kendisine has üslubuyla izleyicilerin beğenisine sunulacak olan dizi, zaman zaman tadı hâlâ damaklarda olan klasik Türk komedi filmlerine göndermeler yaparken, zaman zaman da günümüzde yaşanan olaylara, örneğin sosyal medyaya, şarkılara, komik atıflarda bulunacak... Kısaca Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’, bu Ramazan’da izleyenlerin yüzünü çok ama çok güldürecek...

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 28 Bölüm, 166 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 28 Bölüm, 166 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.