Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 114 dizi RSS
 • Kurt Seyit ve Şura 1 Sezon, 6 Bölüm, 49 Klip
  Kurt Seyit ve Şura
  Tür: Romantik, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 6 Bölüm, 49 Klip

  Rusya’da yaşadıkları görkemli hayattan kopup İstanbul’a sürüklenen iki sevgili Kurt Seyit ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesi.

 • Muhteşem Yüzyıl 1 Sezon, 1 Bölüm, 141 Klip
  Muhteşem Yüzyıl
  Tür: Tarih, Aşk
  1 Sezon, 1 Bölüm, 141 Klip

  Hükümdarlığı altında Osmanlı İmparatorluğu'na en parlak dönemini yaşatan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide her şey var; entrika, aşk, savaş, ihtiras, tutku, mücadele. Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi.

 • Medcezir 1 Sezon, 31 Bölüm, 194 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  1 Sezon, 31 Bölüm, 194 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 1 Sezon, 16 Bölüm, 66 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 16 Bölüm, 66 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Aramızda Kalsın 1 Sezon, 28 Bölüm, 152 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  1 Sezon, 28 Bölüm, 152 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Game of Thrones 2 Sezon, 13 Bölüm, 50 Klip
  Game of Thrones
  2 Sezon, 13 Bölüm, 50 Klip

  3. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 • Black Sails 1 Sezon, 8 Bölüm
  Black Sails
  Tür: Aksiyon, Macera
  1 Sezon, 8 Bölüm

  Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

 • Yedi Güzel Adam 1 Sezon, 1 Bölüm, 1 Klip
  Yedi Güzel Adam
  Tür: Drama
  1 Sezon, 1 Bölüm, 1 Klip

  “KARA LİSE” 1950’li yıllar Maraş’ından, 1970’li yıllar Maraş’ına ve günümüze kadar uzanan, bir “Şairler memleketi” hikâyesi. Yedi Güzel Adam’ın Kara Lise’de kesişen kaderlerinin işlendiği, bir “Yürekli şairler” hikâyesi… Erdem’in yıllar sonra döndüğü Kara Lise’de, geçmişten günümüze uzanan bir zaman yolculuğu içerisinde, Maraş’ın çarşılarından, sokaklarından, bağlarından ve şehrin tüm ruhundan geçen, derin bir “İnsan-memleket” hikâyesi… Erdem’in şiirle cevap verdiği haksızlıkların, yoksunlukların, ruhani zenginliklerin hikâyesi… “İnancın şiirinin” hikâyesi… Unutulmaz acılarla yoğrulup, paha biçilmez sevinçlerle harmanlanmış, “Yıkılmaz dostluklar” hikâyesi… Zarif şairlerin, imanlı yüreklerinden yükselen mısralarla şiirlenecek olan, derin bir “Uhrevi aşk” hikâyesi…

 • Vikings 1 Sezon, 1 Bölüm, 8 Klip
  Vikings
  Tür: Aksiyon
  1 Sezon, 1 Bölüm, 8 Klip

  8. Yüzyıl İskandinavyası'nda hem bir savaşçı hem de bir çiftçi olan Ragnar Lothbrok doğuya akın düzenleyip zengin olmayı hayal etmektedir. Ragnar, Viking dünyasını tamamen değiştirecek bir proje üzerinde gizlice çalışmaktadır. Fakat Ragnar'ın önce liderleri güçlü Earl Haraldson'u ikna etmesi gerekmektedir. Oysa başarı gösterdiği takdirde bu yolculuğun Ragnar'a getireceği ün, Haraldson'u hiç de memnun edecek gibi değildir.

 • Küçük Gelin 1 Sezon, 16 Bölüm, 20 Klip
  Küçük Gelin
  Tür: Drama
  1 Sezon, 16 Bölüm, 20 Klip

  Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına ‘berdel’ olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir.

 • Dexter 2 Sezon, 14 Bölüm
  Dexter
  2 Sezon, 14 Bölüm

  Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama örnekleri analizcisi olarak çalışan, geceleri seri katile dönüşen Dexter Morgan’ın hikayesi Miami’de geçiyor.

 • Şefkat Tepe 3 Sezon, 66 Bölüm, 15 Klip
  Şefkat Tepe
  3 Sezon, 66 Bölüm, 15 Klip

  Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır.

 • Revolution 1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip
  Revolution
  1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip

  Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor.

 • Kızılelma 1 Sezon, 14 Bölüm, 12 Klip
  Kızılelma
  Tür: Drama
  1 Sezon, 14 Bölüm, 12 Klip

  Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide ; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır. Bu kahramanlar Yeni Türkiye nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacak. Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu edilecek.

 • Aşkın Bedeli 1 Sezon, 157 Bölüm
  Aşkın Bedeli
  Tür: Aşk
  1 Sezon, 157 Bölüm

  Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır. Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir. Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?.... Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

 • Sherlock 1 Sezon, 2 Bölüm, 1 Klip
  Sherlock
  Tür: Macera
  1 Sezon, 2 Bölüm, 1 Klip

  Sherlock’u hiç böyle görmediniz! Sir Arthur Conan Doyle’un kahramanı, kendi adını taşıyan dizide karşımıza hiç alışkın olmadığımız bir şekilde çıkıyor. Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Sherlock, çocuksu bir güzelliğe sahip ama üstadın kendisi kadar sürprizlerle dolu. Modern teknolojiden yararlanmaktan da çekinmiyor. Cep telefonu, internet sitesi var. Her ne kadar modern bir Sherlock izlesek de tuhaflıkları, zekası, ruhuyla hık demiş, üstadın burnundan düşmüş. Doctor Who’nun baş yazarlarının kaleminden çıkan mini dizide, Sherlock’un sağ kolu Dr. Watson’ı Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi ve Hot Fuzz filmlerinden tanıdığımız Martin Freeman canlandırıyor.