Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 120 dizi RSS
 • Reaksiyon 1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip
  Reaksiyon
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Gerilim, Suç
  1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip

  Hangi Devlet? Emperyal Devlet mi? Sosyal Devlet mi? Demokratik Devlet mi? Yargı Devleti mi? Paralel Devlet mi? Derin Devlet mi? Herkes Düşmanını Tanıyacak...

 • Medcezir 2 Sezon, 40 Bölüm, 246 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 40 Bölüm, 246 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kaçak Gelinler 1 Sezon, 12 Bölüm, 83 Klip
  Kaçak Gelinler
  Tür: Komedi, Aile, Aşk
  1 Sezon, 12 Bölüm, 83 Klip

  Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir.

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 13 Bölüm, 72 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 72 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Kardeş Payı 1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Kurt Seyit ve Şura İstanbul 1 Sezon, 13 Bölüm, 46 Klip
  Kurt Seyit ve Şura İstanbul
  Tür: Romantik, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 46 Klip

  Rusya’da yaşadıkları görkemli hayattan kopup İstanbul’a sürüklenen iki sevgili Kurt Seyit ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesi.

 • Muhteşem Yüzyıl 1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip
  Muhteşem Yüzyıl
  Tür: Tarih, Aşk
  1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip

  Hükümdarlığı altında Osmanlı İmparatorluğu'na en parlak dönemini yaşatan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide her şey var; entrika, aşk, savaş, ihtiras, tutku, mücadele. Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi.

 • Aramızda Kalsın 2 Sezon, 37 Bölüm, 202 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  2 Sezon, 37 Bölüm, 202 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • The Last Ship 1 Sezon, 2 Bölüm
  The Last Ship
  Tür: Aksiyon, Drama
  1 Sezon, 2 Bölüm

 • Seksenler 4 Sezon, 123 Bölüm, 45 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  4 Sezon, 123 Bölüm, 45 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • Fargo 1 Sezon, 2 Bölüm
  Fargo
  Tür: Drama, Polisiye, Suç
  1 Sezon, 2 Bölüm

  Yılın en prestijli dizilerinden biri olan Fargo, kadrosuyla da öne çıkıyor. Etrafındaki herkesin küçümsediği pasif bir karakter olan Lester Nygaard’ın hayatı, bir gün kiralık katil Lorne Malvo ile tanışmasıyla değişir. İkisinin etrafında şekillenecek cinayetleri çözme görevi ise Şerif Molly Solverson ve polis memuru Gus Grimly düşer. Sinema yıldızı Billy Bob Thorton, Sherlock dizisi ve Hobbit filmiyle yıldızı parlayan Martin Sheen, Colin Hanks ve Allison Tolman’in bu başrolleri paylaştığı dizinin diğer oyuncuları arasında sinema ve TV’nin emektar karakter oyuncularından Oliver Platt, Private Practice’in yıldızı Kate Walsh, Dexter ile TV’ye transfer olan ünlü aktör Keith Carradine, Breaking Bad’in Avukat Saul’u Bob Odenkirk ve Sunny in Philadelphia oyuncusu Glenn Howerton yer alıyor.

 • Arrow 1 Sezon, 2 Bölüm
  Arrow
  Tür: Aksiyon, Macera, Suç
  1 Sezon, 2 Bölüm

  Babası Robert Queen, şehrin önde gelen şirketlerinden birini türlü dalavereyle idare ederken, varlıklı yaşamının tadını çıkaran genç playboy Oliver Queen, babasıyla birlikte geçirdiği bir gemi kazası sonrasında gemiden sağ çıkan tek kişi olarak kendini ıssız bir adada buldu. Ancak ne ada göründüğü kadar ıssızdı ne de Oliver hayatta kalma yöntemlerinden haberdardı. Arrow’un ilk bölümünde, o adada beş koca yıl geçirdikten sonra adanın yakınlarından geçmekte olan bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılan Oliver’ın bir zamanlar prensi olduğu Star City’ye bambaşka biri olarak dönüşüne tanık oluyoruz. Artık Oliver Queen’in tek bir amacı var, o da babasına verdiği sözü tutmak ve şehrini yüksek mevkilere kurulmuş kötü adamlardan temizlemek. Bunun için, gündüzleri herkesin hatırladığı çapkın, sorumsuz ve sığ Oliver Queen gibi davranmak zorunda, geceleri ise yeşil kapüşonunu kafasına geçirip kötü adam avına çıkmakta. Bu arada Şekspiryen sorunlardan muzdarip aile yaşamını ve derin bir yara alan aşk hayatını da unutmamak gerek.

 • The Big Bang Theory 1 Sezon, 2 Bölüm
  The Big Bang Theory
  Tür: Komedi
  1 Sezon, 2 Bölüm

  “Birbirinden zeki (ve takıntılı) iki ev arkadaşının karşı apartman dairesine güzel mi güzel bir genç kız tanışırsa ne olur” sorusunun cevabını The Big Bang Theory’nin ilk sezonunda öğrendik. Karşı kutuplar birbirini çekti ve her iki taraf kendi içinde büyük patlamalara tanık oldu. Bu patlamaların etkisini ikinci sezonda hep beraber izledik. Üçüncü sezon, Leonard-Penny aşkının çeşitli testlerden geçişine ve Sheldon'ın yeni takıntılarına tanık olma fırsatı verdi bize. Yeni sezona ise Sheldon'ın ruh eşi Amy ile arasındaki tuhaf ilişki damgasını vuracak. The Big Bang Theory, Two and a Half Men’in yaratıcısı ve yazarı Chuck Lorre imzalı zeka dolu bir komedi.

 • Zengin Kız Fakir Oğlan 2 Sezon, 91 Bölüm, 29 Klip
  Zengin Kız Fakir Oğlan
  2 Sezon, 91 Bölüm, 29 Klip

  Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

 • Game of Thrones 1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip
  Game of Thrones
  1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip

  4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 • Beni Affet 4 Sezon, 401 Bölüm, 3 Klip
  Beni Affet
  Tür: Drama, Aşk
  4 Sezon, 401 Bölüm, 3 Klip

  Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babalarının günahı yüzünden aşklarını kaybeden çocukların hikayesi...