Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 133 dizi RSS
 • The Vampire Diaries 1 Sezon, 1 Bölüm
  The Vampire Diaries
  Tür: Drama, Korku
  1 Sezon, 1 Bölüm

  Mystic Falls kasabası sakinlerinin hayatları sonsuza dek değişti. Salvatore kardeşlerin kasabaya dönmesiyle birlikte birtakım gizemli olaylar gerçekleşmeye başladı. Olayların merkezindeyse ailesini kaybettikten sonra normal bir hayat sürmeye çalışan güzeller güzeli Elena vardı. Ancak iki vampir biraderin ilgisini çeken Elena için bir daha hiçbir şey normal olmayacak. İlk sezonda Stefan Salvatore ile birlikte olmaya başlayan Elena'yı yeni sezonda kötü bir sürpriz bekliyor. Kendisine tıpatıp benzeyen, 1800'lerde Mystic Falls'ta yaşamış olan vampir Katherine kasabaya dönüyor. Elena'yı taklit etmek konusunda gittikçe ustalaşan Katherine, hemen herkesin hayatı için tehlike arz ediyor. LJ Smith tarafından yazılan ve The New York Times en çok satanlar listesine giren The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) adlı roman serisinden uyarlanan dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Dawson’s Creek’in yaratıcısı Kevin Williamson üstleniyor.

 • Reaksiyon 1 Sezon, 10 Bölüm, 66 Klip
  Reaksiyon
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Gerilim, Suç
  1 Sezon, 10 Bölüm, 66 Klip

  Hangi Devlet? Emperyal Devlet mi? Sosyal Devlet mi? Demokratik Devlet mi? Yargı Devleti mi? Paralel Devlet mi? Derin Devlet mi? Herkes Düşmanını Tanıyacak...

 • Urfalıyam Ezelden 8 Klip
  Urfalıyam Ezelden
  Tür: Drama, Aşk
  8 Klip

  Urfa sıra gecelerinin önde gelen ailelerinden birinin Bozoğlu ailesinin beş oğlundan biri Cemal, kan davası yolunda kaybettiği abisinin karısıyla nikahlanır ve onun çocuğuna babalık yapar. Kendisini ailesine adayan Cemal'in yüreği, bir gün Ceylan'a çarpar. Cemal artık abisinin emaneti Selva ve Ceylan arasında savrulmaya başlar.

 • Medcezir 2 Sezon, 49 Bölüm, 316 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 49 Bölüm, 316 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 6 Bölüm, 41 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 6 Bölüm, 41 Klip

 • Paramparça 7 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  7 Klip

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 7 Bölüm, 40 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 7 Bölüm, 40 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Sil Baştan 1 Sezon, 9 Bölüm, 38 Klip
  Sil Baştan
  Tür: Komedi
  1 Sezon, 9 Bölüm, 38 Klip

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 22 Bölüm, 121 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 22 Bölüm, 121 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Hayat Ağacı 1 Sezon, 9 Bölüm
  Hayat Ağacı
  Tür: Drama, Aile
  1 Sezon, 9 Bölüm

 • Aşktan Kaçılmaz 1 Sezon, 11 Bölüm, 37 Klip
  Aşktan Kaçılmaz
  Tür: Macera, Romantik, Aile, Aşk, Gençlik
  1 Sezon, 11 Bölüm, 37 Klip

 • Yeşil Deniz 1 Sezon, 5 Bölüm, 1 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  1 Sezon, 5 Bölüm, 1 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.

 • Kızılelma 2 Sezon, 28 Bölüm, 19 Klip
  Kızılelma
  Tür: Drama
  2 Sezon, 28 Bölüm, 19 Klip

  Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide ; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır. Bu kahramanlar Yeni Türkiye nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacak. Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu edilecek.

 • Şimdi Onlar Düşünsün 1 Sezon, 5 Bölüm, 1 Klip
  Şimdi Onlar Düşünsün
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 5 Bölüm, 1 Klip

  Malatya Pütürge'de çiğköftecilik yapan Aziz Keklik'e İstanbul'da amcasından kalan miras üzerine gelişen olaylar.

 • Aramızda Kalsın 2 Sezon, 46 Bölüm, 247 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  2 Sezon, 46 Bölüm, 247 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Kardeş Payı 1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…