Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 121 dizi RSS
 • Paramparça 1 Sezon, 26 Bölüm, 162 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 26 Bölüm, 162 Klip

 • Medcezir 2 Sezon, 74 Bölüm, 486 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 74 Bölüm, 486 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 2 Sezon, 70 Bölüm, 223 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  2 Sezon, 70 Bölüm, 223 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 30 Bölüm, 214 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 30 Bölüm, 214 Klip

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 48 Bölüm, 202 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 48 Bölüm, 202 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Serçe Sarayı 1 Sezon, 11 Bölüm, 62 Klip
  Serçe Sarayı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 11 Bölüm, 62 Klip

  30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır..

 • Diriliş 'Ertuğrul' 1 Sezon, 22 Bölüm, 11 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 22 Bölüm, 11 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Milat 1 Sezon, 7 Bölüm, 1 Klip
  Milat
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Suç
  1 Sezon, 7 Bölüm, 1 Klip

  “Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir.

 • Game of Thrones 1 Sezon, 1 Bölüm, 53 Klip
  Game of Thrones
  1 Sezon, 1 Bölüm, 53 Klip

  4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 28 Bölüm, 165 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 28 Bölüm, 165 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Filinta 1 Sezon, 22 Bölüm, 12 Klip
  Filinta
  Tür: Polisiye, Tarih
  1 Sezon, 22 Bölüm, 12 Klip

  Osmanlı’nın Sherlock Holmes’u olacak dizide Filinta Mustafa lakaplı ana karakter gizemli olayları çözmeye çalışacak.

 • Zengin Kız Fakir Oğlan 2 Sezon, 127 Bölüm, 30 Klip
  Zengin Kız Fakir Oğlan
  2 Sezon, 127 Bölüm, 30 Klip

  Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

 • Seksenler 4 Sezon, 157 Bölüm, 45 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  4 Sezon, 157 Bölüm, 45 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • Atlantis 1 Sezon, 1 Bölüm
  Atlantis
  Tür: Aksiyon, Macera, Tarih
  1 Sezon, 1 Bölüm

  Mitolojik kahramanlar bu dizide buluşuyor! Merlin'in yaratıcılarının yeni dizisi Atlantis, modern çağ izleyicisini kayıp bir medeniyetin izini sürerken eğlenmeye çağırıyor.

 • Teen Wolf 1 Sezon, 2 Bölüm
  Teen Wolf
  Tür: Macera, Gerilim, Korku
  1 Sezon, 2 Bölüm

  Genç vampirler dönüşümlerine uyum sağlamakta zorlanırlar da kurtadamlar zorlanmaz mı? Peki ya onların aşkının vampirlerden ne eksiği var? Genç kurtadamlar kazandıkları güçleri kontrol etmekle uğraşırken liseyi de bitirir, çocuk da yapar, kariyer de. Nasıl olduğunun hikayesi efsane sinema filminin televizyon dizisi Teen Wolf’ta anlatılıyor. . Dizinin ana karakteri Scott’ı canlandıran Tyler Posey, “Canlandırdığım karakter lise hayatının, büyümenin, ilk aşkının sorunlarıyla mücadele eden yeni ısırılmış ve dönüşüm geçirmekte olan bir kurtadam. Hayatı sıradan bir gençten daha zor olduğu için aslında onun adına üzülüyorum. Dizinin ilk sezonunda onun kişisel değişimine tanıklık etme şansı bulacağız. Scott’ın bu mücadelesinin yanı sıra birçok sır ortaya çıkacak ve Scott bunlarla da uğraşmak zorunda kalacak. Onu çok zorlu bir dönem bekliyor” yorumunda bulunuyor.

 • Yeşil Deniz 1 Sezon, 31 Bölüm, 1 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  1 Sezon, 31 Bölüm, 1 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.