Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 115 dizi RSS
 • Reaksiyon 4 Klip
  Reaksiyon
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Gerilim, Suç
  4 Klip

  Hangi Devlet? Emperyal Devlet mi? Sosyal Devlet mi? Demokratik Devlet mi? Yargı Devleti mi? Paralel Devlet mi? Derin Devlet mi? Herkes Düşmanını Tanıyacak...

 • Medcezir 1 Sezon, 38 Bölüm, 238 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  1 Sezon, 38 Bölüm, 238 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kaçak Gelinler 1 Sezon, 11 Bölüm, 70 Klip
  Kaçak Gelinler
  Tür: Komedi, Aile, Aşk
  1 Sezon, 11 Bölüm, 70 Klip

  Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir.

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 10 Bölüm, 60 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 10 Bölüm, 60 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Kardeş Payı 1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Kurt Seyit ve Şura İstanbul 1 Sezon, 13 Bölüm, 40 Klip
  Kurt Seyit ve Şura İstanbul
  Tür: Romantik, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 40 Klip

  Rusya’da yaşadıkları görkemli hayattan kopup İstanbul’a sürüklenen iki sevgili Kurt Seyit ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesi.

 • Muhteşem Yüzyıl 1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip
  Muhteşem Yüzyıl
  Tür: Tarih, Aşk
  1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip

  Hükümdarlığı altında Osmanlı İmparatorluğu'na en parlak dönemini yaşatan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide her şey var; entrika, aşk, savaş, ihtiras, tutku, mücadele. Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi.

 • Aramızda Kalsın 1 Sezon, 35 Bölüm, 195 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  1 Sezon, 35 Bölüm, 195 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Arrow 1 Sezon, 1 Bölüm
  Arrow
  Tür: Aksiyon, Macera, Suç
  1 Sezon, 1 Bölüm

  Babası Robert Queen, şehrin önde gelen şirketlerinden birini türlü dalavereyle idare ederken, varlıklı yaşamının tadını çıkaran genç playboy Oliver Queen, babasıyla birlikte geçirdiği bir gemi kazası sonrasında gemiden sağ çıkan tek kişi olarak kendini ıssız bir adada buldu. Ancak ne ada göründüğü kadar ıssızdı ne de Oliver hayatta kalma yöntemlerinden haberdardı. Arrow’un ilk bölümünde, o adada beş koca yıl geçirdikten sonra adanın yakınlarından geçmekte olan bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılan Oliver’ın bir zamanlar prensi olduğu Star City’ye bambaşka biri olarak dönüşüne tanık oluyoruz. Artık Oliver Queen’in tek bir amacı var, o da babasına verdiği sözü tutmak ve şehrini yüksek mevkilere kurulmuş kötü adamlardan temizlemek. Bunun için, gündüzleri herkesin hatırladığı çapkın, sorumsuz ve sığ Oliver Queen gibi davranmak zorunda, geceleri ise yeşil kapüşonunu kafasına geçirip kötü adam avına çıkmakta. Bu arada Şekspiryen sorunlardan muzdarip aile yaşamını ve derin bir yara alan aşk hayatını da unutmamak gerek.

 • The Big Bang Theory 1 Sezon, 2 Bölüm
  The Big Bang Theory
  Tür: Komedi
  1 Sezon, 2 Bölüm

  “Birbirinden zeki (ve takıntılı) iki ev arkadaşının karşı apartman dairesine güzel mi güzel bir genç kız tanışırsa ne olur” sorusunun cevabını The Big Bang Theory’nin ilk sezonunda öğrendik. Karşı kutuplar birbirini çekti ve her iki taraf kendi içinde büyük patlamalara tanık oldu. Bu patlamaların etkisini ikinci sezonda hep beraber izledik. Üçüncü sezon, Leonard-Penny aşkının çeşitli testlerden geçişine ve Sheldon'ın yeni takıntılarına tanık olma fırsatı verdi bize. Yeni sezona ise Sheldon'ın ruh eşi Amy ile arasındaki tuhaf ilişki damgasını vuracak. The Big Bang Theory, Two and a Half Men’in yaratıcısı ve yazarı Chuck Lorre imzalı zeka dolu bir komedi.

 • Game of Thrones 1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip
  Game of Thrones
  1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip

  4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 • Black Sails 1 Sezon, 8 Bölüm
  Black Sails
  Tür: Aksiyon, Macera
  1 Sezon, 8 Bölüm

  Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

 • Zengin Kız Fakir Oğlan 2 Sezon, 89 Bölüm, 29 Klip
  Zengin Kız Fakir Oğlan
  2 Sezon, 89 Bölüm, 29 Klip

  Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

 • Seksenler 3 Sezon, 121 Bölüm, 45 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  3 Sezon, 121 Bölüm, 45 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • Hayat Yokuşu 1 Sezon, 19 Bölüm
  Hayat Yokuşu
  Tür: Drama, Aile
  1 Sezon, 19 Bölüm

  Bir Yetimhanede Birlikte Büyümüş Ve Sonra Evlenip Sıcak Bir Yuva Kurmuş Olan Cemal Ve Gülizar Yani Yavuzer Ailesi, İşini Ve Evini Kaybedince Çocuklarıyla Birlikte Yetimhanede Müdür Hayri Baba’nın Rahmetli Hanımından Kalma Bir Eve Taşınırlar. Ev Oldukça Metruk Haldedir Ama Çaresizdirler. Kısa Zamanda Evimin Bakımını Yaparlar. Cemal Mahallede İş De Bulur. Ramazan Gelmiştir. Güzel İnsanların Bulunduğu Mahalle Eşrafıyla Hemen Kaynaşırlar. Ancak, Mahallenin Marketçisi Ceylan Hanım’ın O Evde Gözü Vardır. Evin Civarındaki Parselleri Satın Almıştır Ve Oraya Görkemli Bir Redizans Kondurma Çabasındadır. Tabii Bu Da Bir Yığın Çatışmaları, Acı Tatlı Olayları Beraberinde Getirir. Hem De Ramazan Gününde. Ramazan Atmosferinin Dostluk Kardeşlik Komşuluk İlişkisine Nasıl Yansıdığını Göreceğiz.

 • Yedi Güzel Adam 1 Sezon, 8 Bölüm, 7 Klip
  Yedi Güzel Adam
  Tür: Drama
  1 Sezon, 8 Bölüm, 7 Klip

  “KARA LİSE” 1950’li yıllar Maraş’ından, 1970’li yıllar Maraş’ına ve günümüze kadar uzanan, bir “Şairler memleketi” hikâyesi. Yedi Güzel Adam’ın Kara Lise’de kesişen kaderlerinin işlendiği, bir “Yürekli şairler” hikâyesi… Erdem’in yıllar sonra döndüğü Kara Lise’de, geçmişten günümüze uzanan bir zaman yolculuğu içerisinde, Maraş’ın çarşılarından, sokaklarından, bağlarından ve şehrin tüm ruhundan geçen, derin bir “İnsan-memleket” hikâyesi… Erdem’in şiirle cevap verdiği haksızlıkların, yoksunlukların, ruhani zenginliklerin hikâyesi… “İnancın şiirinin” hikâyesi… Unutulmaz acılarla yoğrulup, paha biçilmez sevinçlerle harmanlanmış, “Yıkılmaz dostluklar” hikâyesi… Zarif şairlerin, imanlı yüreklerinden yükselen mısralarla şiirlenecek olan, derin bir “Uhrevi aşk” hikâyesi…