Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 142 dizi RSS
 • Serçe Sarayı 1 Sezon, 4 Bölüm, 24 Klip
  Serçe Sarayı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 4 Bölüm, 24 Klip

  30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır..

 • Paramparça 1 Sezon, 17 Bölüm, 111 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 17 Bölüm, 111 Klip

 • Medcezir 2 Sezon, 66 Bölüm, 434 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 66 Bölüm, 434 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 2 Sezon, 60 Bölüm, 187 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  2 Sezon, 60 Bölüm, 187 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 22 Bölüm, 148 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 22 Bölüm, 148 Klip

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 40 Bölüm, 161 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 40 Bölüm, 161 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Diriliş 'Ertuğrul' 1 Sezon, 13 Bölüm, 9 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 9 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 23 Bölüm, 142 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 23 Bölüm, 142 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Filinta 1 Sezon, 14 Bölüm, 10 Klip
  Filinta
  Tür: Polisiye, Tarih
  1 Sezon, 14 Bölüm, 10 Klip

  Osmanlı’nın Sherlock Holmes’u olacak dizide Filinta Mustafa lakaplı ana karakter gizemli olayları çözmeye çalışacak.

 • Beni Böyle Sev 3 Sezon, 89 Bölüm, 26 Klip
  Beni Böyle Sev
  Tür: Drama, Aşk
  3 Sezon, 89 Bölüm, 26 Klip

  Genç yaşta, günlük hevesler uğruna yaşayacabilecekleri geçici ilişkiler yerine, birbirine inanarak evlenen, yaşama, aşka ve birbirine karşı sorumluluk alabilen, beraber güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem'le Ömer’in hikayesi.

 • Zengin Kız Fakir Oğlan 2 Sezon, 117 Bölüm, 30 Klip
  Zengin Kız Fakir Oğlan
  2 Sezon, 117 Bölüm, 30 Klip

  Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

 • The Flash 1 Sezon, 2 Bölüm
  The Flash
  Tür: Aksiyon, Macera, Drama
  1 Sezon, 2 Bölüm

  Çizgi roman dünyasında hemen herkes birbiriyle akraba sayılır. Apayrı dünyalarda geçen hikayeler bile, öyle bir zaman gelir ki, birbirine paralel olarak ilerler, iki pelerinli kahraman aynı gökyüzünde süzülür, süper güçler birleşir, birinin düşmanı hepsinin düşmanı oluverir. Özellikle sinema perdesine yansıyan çizgi roman uyarlamaları, bu süper kahraman kalabalığını yüklenmek konusunda her zamankinden daha da hevesli. Her süper kahramanın kendine ait bir serisi ve bu serilerin mola verdiği yıllarda izlediğimiz, diğer dostlarla bir araya geldiği bir başka serisi daha var. Ancak Flash ve Green Arrow’un akrabalığı daha farklı.

 • Seksenler 4 Sezon, 150 Bölüm, 45 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  4 Sezon, 150 Bölüm, 45 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • Hannibal 1 Sezon, 1 Bölüm, 3 Klip
  Hannibal
  Tür: Gerilim
  1 Sezon, 1 Bölüm, 3 Klip

  Jack Crawford suç profili çıkarmada ve seri katillerin psikolojik yapısını belirlemede sıra dışı bir yeteneğe sahip Will Graham'ı, FBI'ın elindeki kaybolan üniversiteli kızlarla ilgili bir dosya için görevlendirir. Jack, Will'in yanı sıra hem tüm zamanların en korkunç seri katillerinden biri hem de bir yamyam olan Dr. Hannibal Lecter'ın yardımına başvurur. İşlenen yeni bir cinayetin ardından Will ve Hannibal failin izini sürmek için yerlerini alırlar.

 • Şimdi Onlar Düşünsün 1 Sezon, 18 Bölüm, 1 Klip
  Şimdi Onlar Düşünsün
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 18 Bölüm, 1 Klip

  Malatya Pütürge'de çiğköftecilik yapan Aziz Keklik'e İstanbul'da amcasından kalan miras üzerine gelişen olaylar.

 • Yeşil Deniz 1 Sezon, 23 Bölüm, 1 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  1 Sezon, 23 Bölüm, 1 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.