Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 144 dizi RSS
 • Serçe Sarayı 1 Sezon, 4 Bölüm, 24 Klip
  Serçe Sarayı
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 4 Bölüm, 24 Klip

  30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır..

 • Paramparça 1 Sezon, 18 Bölüm, 113 Klip
  Paramparça
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 18 Bölüm, 113 Klip

 • Milat 1 Klip
  Milat
  Tür: Aksiyon, Macera, Polisiye, Suç
  1 Klip

  “Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir.

 • Medcezir 2 Sezon, 66 Bölüm, 434 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  2 Sezon, 66 Bölüm, 434 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 2 Sezon, 60 Bölüm, 194 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  2 Sezon, 60 Bölüm, 194 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 1 Sezon, 22 Bölüm, 154 Klip
  Kaderimin Yazıldığı Gün
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 22 Bölüm, 154 Klip

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 40 Bölüm, 162 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 40 Bölüm, 162 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Diriliş 'Ertuğrul' 1 Sezon, 13 Bölüm, 9 Klip
  Diriliş 'Ertuğrul'
  Tür: Macera, Drama, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 9 Klip

  13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma süreci işleniyor.

 • Gönül İşleri 1 Sezon, 24 Bölüm, 147 Klip
  Gönül İşleri
  Tür: Drama, Aile, Aşk
  1 Sezon, 24 Bölüm, 147 Klip

  Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 • Filinta 1 Sezon, 14 Bölüm, 10 Klip
  Filinta
  Tür: Polisiye, Tarih
  1 Sezon, 14 Bölüm, 10 Klip

  Osmanlı’nın Sherlock Holmes’u olacak dizide Filinta Mustafa lakaplı ana karakter gizemli olayları çözmeye çalışacak.

 • Beni Böyle Sev 3 Sezon, 89 Bölüm, 26 Klip
  Beni Böyle Sev
  Tür: Drama, Aşk
  3 Sezon, 89 Bölüm, 26 Klip

  Genç yaşta, günlük hevesler uğruna yaşayacabilecekleri geçici ilişkiler yerine, birbirine inanarak evlenen, yaşama, aşka ve birbirine karşı sorumluluk alabilen, beraber güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem'le Ömer’in hikayesi.

 • Zengin Kız Fakir Oğlan 2 Sezon, 119 Bölüm, 30 Klip
  Zengin Kız Fakir Oğlan
  2 Sezon, 119 Bölüm, 30 Klip

  Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

 • Seksenler 4 Sezon, 150 Bölüm, 45 Klip
  Seksenler
  Tür: Komedi, Aile, Tarih
  4 Sezon, 150 Bölüm, 45 Klip

  Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze dek geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimini anlatmaktadır. Seksenler dizisi kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak.

 • The Flash 1 Sezon, 2 Bölüm
  The Flash
  Tür: Aksiyon, Macera, Drama
  1 Sezon, 2 Bölüm

  Çizgi roman dünyasında hemen herkes birbiriyle akraba sayılır. Apayrı dünyalarda geçen hikayeler bile, öyle bir zaman gelir ki, birbirine paralel olarak ilerler, iki pelerinli kahraman aynı gökyüzünde süzülür, süper güçler birleşir, birinin düşmanı hepsinin düşmanı oluverir. Özellikle sinema perdesine yansıyan çizgi roman uyarlamaları, bu süper kahraman kalabalığını yüklenmek konusunda her zamankinden daha da hevesli. Her süper kahramanın kendine ait bir serisi ve bu serilerin mola verdiği yıllarda izlediğimiz, diğer dostlarla bir araya geldiği bir başka serisi daha var. Ancak Flash ve Green Arrow’un akrabalığı daha farklı.

 • Yeşil Deniz 1 Sezon, 23 Bölüm, 1 Klip
  Yeşil Deniz
  Tür: Komedi, Aşk
  1 Sezon, 23 Bölüm, 1 Klip

  “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor.

 • Yedi Güzel Adam 2 Sezon, 36 Bölüm, 8 Klip
  Yedi Güzel Adam
  Tür: Drama
  2 Sezon, 36 Bölüm, 8 Klip

  “KARA LİSE” 1950’li yıllar Maraş’ından, 1970’li yıllar Maraş’ına ve günümüze kadar uzanan, bir “Şairler memleketi” hikâyesi. Yedi Güzel Adam’ın Kara Lise’de kesişen kaderlerinin işlendiği, bir “Yürekli şairler” hikâyesi… Erdem’in yıllar sonra döndüğü Kara Lise’de, geçmişten günümüze uzanan bir zaman yolculuğu içerisinde, Maraş’ın çarşılarından, sokaklarından, bağlarından ve şehrin tüm ruhundan geçen, derin bir “İnsan-memleket” hikâyesi… Erdem’in şiirle cevap verdiği haksızlıkların, yoksunlukların, ruhani zenginliklerin hikâyesi… “İnancın şiirinin” hikâyesi… Unutulmaz acılarla yoğrulup, paha biçilmez sevinçlerle harmanlanmış, “Yıkılmaz dostluklar” hikâyesi… Zarif şairlerin, imanlı yüreklerinden yükselen mısralarla şiirlenecek olan, derin bir “Uhrevi aşk” hikâyesi…