Dizi İzle - tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Toplam 112 dizi RSS
 • Kurt Seyit ve Şura İstanbul 1 Sezon, 13 Bölüm, 90 Klip
  Kurt Seyit ve Şura İstanbul
  Tür: Romantik, Tarih, Aşk
  1 Sezon, 13 Bölüm, 90 Klip

  Rusya’da yaşadıkları görkemli hayattan kopup İstanbul’a sürüklenen iki sevgili Kurt Seyit ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesi.

 • Muhteşem Yüzyıl 1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip
  Muhteşem Yüzyıl
  Tür: Tarih, Aşk
  1 Sezon, 1 Bölüm, 158 Klip

  Hükümdarlığı altında Osmanlı İmparatorluğu'na en parlak dönemini yaşatan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide her şey var; entrika, aşk, savaş, ihtiras, tutku, mücadele. Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi.

 • Medcezir 1 Sezon, 38 Bölüm, 236 Klip
  Medcezir
  Tür: Aile, Aşk
  1 Sezon, 38 Bölüm, 236 Klip

  İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

 • Kardeş Payı 1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip
  Kardeş Payı
  Tür: Komedi, Aile
  1 Sezon, 45 Bölüm, 143 Klip

  Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

 • Güzel Köylü 1 Sezon, 9 Bölüm, 52 Klip
  Güzel Köylü
  Tür: Drama, Aşk
  1 Sezon, 9 Bölüm, 52 Klip

  İstanbul'un keşmekeşliğinden sıkılan ve üstüne üstlük evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünen Gül'ün, Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...

 • Kaçak Gelinler 1 Sezon, 9 Bölüm, 55 Klip
  Kaçak Gelinler
  Tür: Komedi, Aile, Aşk
  1 Sezon, 9 Bölüm, 55 Klip

  Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir.

 • Aramızda Kalsın 1 Sezon, 35 Bölüm, 190 Klip
  Aramızda Kalsın
  Tür: Aile
  1 Sezon, 35 Bölüm, 190 Klip

  Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

 • Game of Thrones 1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip
  Game of Thrones
  1 Sezon, 2 Bölüm, 51 Klip

  4. Sezon tvyo'da başladı. Efsane dizinin yeni bölümü sansürsüz olarak tvyo'da seni bekliyor. Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 • Black Sails 1 Sezon, 8 Bölüm
  Black Sails
  Tür: Aksiyon, Macera
  1 Sezon, 8 Bölüm

  Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

 • Hayat Yokuşu 1 Sezon, 19 Bölüm
  Hayat Yokuşu
  Tür: Drama, Aile
  1 Sezon, 19 Bölüm

  Bir Yetimhanede Birlikte Büyümüş Ve Sonra Evlenip Sıcak Bir Yuva Kurmuş Olan Cemal Ve Gülizar Yani Yavuzer Ailesi, İşini Ve Evini Kaybedince Çocuklarıyla Birlikte Yetimhanede Müdür Hayri Baba’nın Rahmetli Hanımından Kalma Bir Eve Taşınırlar. Ev Oldukça Metruk Haldedir Ama Çaresizdirler. Kısa Zamanda Evimin Bakımını Yaparlar. Cemal Mahallede İş De Bulur. Ramazan Gelmiştir. Güzel İnsanların Bulunduğu Mahalle Eşrafıyla Hemen Kaynaşırlar. Ancak, Mahallenin Marketçisi Ceylan Hanım’ın O Evde Gözü Vardır. Evin Civarındaki Parselleri Satın Almıştır Ve Oraya Görkemli Bir Redizans Kondurma Çabasındadır. Tabii Bu Da Bir Yığın Çatışmaları, Acı Tatlı Olayları Beraberinde Getirir. Hem De Ramazan Gününde. Ramazan Atmosferinin Dostluk Kardeşlik Komşuluk İlişkisine Nasıl Yansıdığını Göreceğiz.

 • Yedi Güzel Adam 1 Sezon, 8 Bölüm, 7 Klip
  Yedi Güzel Adam
  Tür: Drama
  1 Sezon, 8 Bölüm, 7 Klip

  “KARA LİSE” 1950’li yıllar Maraş’ından, 1970’li yıllar Maraş’ına ve günümüze kadar uzanan, bir “Şairler memleketi” hikâyesi. Yedi Güzel Adam’ın Kara Lise’de kesişen kaderlerinin işlendiği, bir “Yürekli şairler” hikâyesi… Erdem’in yıllar sonra döndüğü Kara Lise’de, geçmişten günümüze uzanan bir zaman yolculuğu içerisinde, Maraş’ın çarşılarından, sokaklarından, bağlarından ve şehrin tüm ruhundan geçen, derin bir “İnsan-memleket” hikâyesi… Erdem’in şiirle cevap verdiği haksızlıkların, yoksunlukların, ruhani zenginliklerin hikâyesi… “İnancın şiirinin” hikâyesi… Unutulmaz acılarla yoğrulup, paha biçilmez sevinçlerle harmanlanmış, “Yıkılmaz dostluklar” hikâyesi… Zarif şairlerin, imanlı yüreklerinden yükselen mısralarla şiirlenecek olan, derin bir “Uhrevi aşk” hikâyesi…

 • Vikings 1 Sezon, 1 Bölüm, 8 Klip
  Vikings
  Tür: Aksiyon
  1 Sezon, 1 Bölüm, 8 Klip

  8. Yüzyıl İskandinavyası'nda hem bir savaşçı hem de bir çiftçi olan Ragnar Lothbrok doğuya akın düzenleyip zengin olmayı hayal etmektedir. Ragnar, Viking dünyasını tamamen değiştirecek bir proje üzerinde gizlice çalışmaktadır. Fakat Ragnar'ın önce liderleri güçlü Earl Haraldson'u ikna etmesi gerekmektedir. Oysa başarı gösterdiği takdirde bu yolculuğun Ragnar'a getireceği ün, Haraldson'u hiç de memnun edecek gibi değildir.

 • Küçük Gelin 1 Sezon, 24 Bölüm, 26 Klip
  Küçük Gelin
  Tür: Drama
  1 Sezon, 24 Bölüm, 26 Klip

  Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına ‘berdel’ olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir.

 • Dexter 2 Sezon, 14 Bölüm
  Dexter
  2 Sezon, 14 Bölüm

  Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama örnekleri analizcisi olarak çalışan, geceleri seri katile dönüşen Dexter Morgan’ın hikayesi Miami’de geçiyor.

 • Şefkat Tepe 3 Sezon, 75 Bölüm, 18 Klip
  Şefkat Tepe
  3 Sezon, 75 Bölüm, 18 Klip

  Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır.

 • Revolution 1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip
  Revolution
  1 Sezon, 1 Bölüm, 10 Klip

  Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor.