Bir Yastıkta
Bir Yastıkta

Bir Yastıkta 14. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

BİR YASTIKTA HAKKINDA

Bir yastıkta, hayat… Bir yastıkta, eğlence… Bir yastıkta, hüzün… Bir yastıkta, çoluk çocuk… Bir yastıkta Ahsen ve Kartal ve elbette diğerleri….... Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda ev sahipleri de olan kayınpeder ve kayınvalide. Elbette, ailenin neşesi minik yavrular: Tam 3 tane. İki erkek bir kız. Bir de onların arkadaşları, kayınbiraderi ve komşuları derken “Bir Yastıkta” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkıyor ortaya. Ahsen boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendiriyor. Tüm bu kalabalığın ortasında, hayat geçip gidiyor.

BİR YASTIKTA HABER

  • BOŞANMA AVUKATI

    Yeni dizi “Bir Yastıkta”nın konusu şöyle: Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda ev sahipleri de olan kayınpeder, kayınvalide ve ailenin neşesi minik yavrular diziye neşe katarlar. Bir de onların arkadaşları, kayınbiraderi ve komşuları derken “Bir Yastıkta” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkar ortaya. Ahsen boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendirmektedir. Tüm bu kalabalığın ortasında, hayat ise geçip gitmektedir.

     

    İlk bölümü izlemek için...

  • BİR YASTIKTA

    Ekranlarda severek izlediğiniz Bülent Emrah Parlak ile Özge Borak’ın başrollerini paylaştığı “Bir Yastıkta” tvyo’da başladı! Severek izleyeceğiniz aile komedisi “Bir Yastıkta” kocayanların, kocayamayanların ve kocaman isteyenlerin hikâyesini anlatıyor. “Bir Yastıkta” isimli yeni dizinin ilk bölümünü izlemek için tıklayın