Bir Erkek Bir Kadın
Bir Erkek Bir Kadın

Bir Erkek Bir Kadın 138. Bölüm

Zeynep Nihayet Hamile.
Listeme Ekle

KÜNYE

BİR ERKEK BİR KADIN HAKKINDA

Zeynep ve Ozan 4 yıldır birlikte yaşamaktadır. Zeynep sürekli evlilik hayalleri kuran, romantizm düşkünü bir kadındır. Ozan ise sürekli cinselliği düşleyen ve romantizmden nefret eden bu yüzden de evlenmeyip birlikte yaşamayı sürdürmeyi düşünen bir erkektir..... Bu iki kişinin başından geçen olaylar, yaşadıkları maceralar konu bütünlüğünün sağlandığı skeçler olarak aktarılmaktadır. Kadınlarla erkekler arasındaki ilişkilerin komik ve samimi bir üslupla anlatıldığı programda hayattan gündelik olaylar işlenmektedir. Zeynep ve Ozan çiftini merkez alarak insanların gündelik hayatı işlenen yapımda olaylar ev içinde, arabada, alışverişte, kayınvalidenin evinde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçmekte; dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün, çok cesur ve doğal bir tarzla işlenmektedir. Karakterlerin birbirinden zıt duygusal dünyaları ve aralarındaki ufak tefek çekişmeler programın mizahi yönünü ortaya çıkarmaktadır.

BİR ERKEK BİR KADIN HABER

 • TÜRKİYE'NİN STAR'I VAR

  Star TV'nin sezona damga vurması beklenen üç yeni dizisi; Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya, Caner Cindoruk’un başrolünü paylaşacağı TMC yapımı “Aramızda Kalsın”; genç yıldızlar Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez ve usta oyuncular Barış Falay, Can Gürzap, Mine Tugay, Şebnem Dönmez’in başlıca rollerinde yer aldığı Ay Yapım imzalı “Medcezir”; Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant'ın başrolünü paylaştığı Eflatun Film imzalı "Ben de Özledim"...

  Kanal, gündüz kuşağını...

 • TEK YUMURTA İKİZİ

  1 Erkek 1 Kadın’ın muhteşem karakteri Ozan’ı hiç bu kadar şaşırmış görmediniz!

  Tek Yumurta İkizi
  Memleketten ziyarete Zeynep'in kuzeni gelir. Zeynep önceden uyarmasına rağmen, kuzeninin Zeynep'e benzerliği Ozan'ı allak bullak eder.

  Tahsilat Zamanı
  Pastane hesaplarını inceleyen Ozan, ortaya çıkan alacak listesi karşısında şoke olur. Tahsilat yapmak için kapı kapı gezmeye başlayan Ozan ve Zeynep, türlü yöntemlerle hesapları denkleştirmeye çalışır.

  Kör Ozan
  Ozan’ın gözlerinde sorun olduğunu düşünen Zeynep, Ozan’ı acilen göz...