Bir Erkek Bir Kadın
Bir Erkek Bir Kadın

Bir Erkek Bir Kadın 138. Bölüm

Zeynep Nihayet Hamile.
Listeme Ekle

KÜNYE

BİR ERKEK BİR KADIN HAKKINDA

Zeynep ve Ozan 4 yıldır birlikte yaşamaktadır. Zeynep sürekli evlilik hayalleri kuran, romantizm düşkünü bir kadındır. Ozan ise sürekli cinselliği düşleyen ve romantizmden nefret eden bu yüzden de evlenmeyip birlikte yaşamayı sürdürmeyi düşünen bir erkektir..... Bu iki kişinin başından geçen olaylar, yaşadıkları maceralar konu bütünlüğünün sağlandığı skeçler olarak aktarılmaktadır. Kadınlarla erkekler arasındaki ilişkilerin komik ve samimi bir üslupla anlatıldığı programda hayattan gündelik olaylar işlenmektedir. Zeynep ve Ozan çiftini merkez alarak insanların gündelik hayatı işlenen yapımda olaylar ev içinde, arabada, alışverişte, kayınvalidenin evinde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçmekte; dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün, çok cesur ve doğal bir tarzla işlenmektedir. Karakterlerin birbirinden zıt duygusal dünyaları ve aralarındaki ufak tefek çekişmeler programın mizahi yönünü ortaya çıkarmaktadır.

BİR ERKEK BİR KADIN HABER

 • TEK YUMURTA İKİZİ

  1 Erkek 1 Kadın’ın muhteşem karakteri Ozan’ı hiç bu kadar şaşırmış görmediniz!

  Tek Yumurta İkizi
  Memleketten ziyarete Zeynep'in kuzeni gelir. Zeynep önceden uyarmasına rağmen, kuzeninin Zeynep'e benzerliği Ozan'ı allak bullak eder.

  Tahsilat Zamanı
  Pastane hesaplarını inceleyen Ozan, ortaya çıkan alacak listesi karşısında şoke olur. Tahsilat yapmak için kapı kapı gezmeye başlayan Ozan ve Zeynep, türlü yöntemlerle hesapları denkleştirmeye çalışır.

  Kör Ozan
  Ozan’ın gözlerinde sorun olduğunu düşünen Zeynep, Ozan’ı acilen göz...

 • NEREDE EVLENSEK?

  1 Erkek 1 Kadın’ın en komik sahnelerini tekrar izlemek ister misiniz? Ozan ile Zeynep’in en komik sahnelerinden derlenen klipler tvyo.com’da!

  Dün akşam yayınlanan bölüme Ozan ile Zeynep’in evlilik planları damgasını vurdu. Evlenecek ‘orijinal’ bir yer arayan Zeynep öyle bir fikirle geldi ki Ozan deliye döndü.

  İŞTE ZEYNEP’İN O MUHTEŞEM FİKRİ