TVYO YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

 • tvyo KUMANDAM nasıl kullanılır?
 • Seçtiğim dizilerin en son bölümlerini ne zaman izleyebilirim?
  Dizilerin en son bölümleri, televizyonda yayınlandıktan 1 saat sonra, yüksek çözünürlük kalitesinde tvyo'ya eklenir. Haydi iyi seyirler!
 • tvyo içerik uygulaması nasıl çalışır? Özellikleri neler?
  tvyo oynatıcısı Flash ve HTML5 temellidir. Oynatıcımızın menüsünden ışık ayarlarını değiştirebilirsin. İzlediklerini Facebook, Twitter, e-posta ile arkadaşlarınla paylaşabilirsin. “Benzer” seçeneği ile kesintisiz ve farklı bir izleme deneyimi yaşayabilirsin. Tvyo’nun iPhone/iPad uygulamasıyla "Mobil Kumanda" özelliğini de kullanıp keyfine keyif katabilirsin.
 • Geçmiş takibini nasıl kullanırım?
  tvyo'da izlediğin her şey "Geçmişim" bölümünde listelenir, böylece istediğin zaman bu bölüme girip listeni düzenler, beğendiğin içerikleri tekrar tekrar izleyebilir, atladığın bölümlere de bu bölüm sayesinde ulaşabilirsin.
 • Sosyal Paylaşım ayarı nedir?
  Süper bir ayardır. Bu ayar sayesinde tvyo'da izlediklerini, beğendiklerini ve yorumladıklarını Facebook ve Twitter'daki arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bu paylaşımı açmak için Facebook hesabınla giriş yapman yeterli olacaktır. Sosyal Paylaşım’ı istersen hesabının içinden kapatabilirsin.
 • Kullanıcı hesabımda neleri değiştirebilirim?
  tvyo kullanıcı hesabında, bizim sana yollayacağımız bilgilendirme e-postalarını almak isteyip istemediğini, izlediğin içerikleri sosyal medyada paylaşmak isteyip istemediğini değiştirebilirsin. Ayrıca hesabını Facebook ve Twitter hesaplarınla da eşleştirebilirsin.