TVYO YARDIM

Facebook ile Bağlantı Hakkında SSS

 • Facebook ve tvyo içerisindeki aktiviteleri kim nasıl görebilmektedir?
  tvyo’da: Eğer arkadaşların aktivitelerini sosyal paylaşım ayarlarını açarak (sosyal açık) paylaşırlarsa o zaman arkadaşlarının tvyo içerisinde gerçekleştirdikleri aktiviteleri tvyo’nun farklı kısımlarında gözlemliyor olacaksın. Eğer sen tvyo içerisindeki sosyal paylaşım ayarını açarsan o zaman aynı grup kullanıcı senin aktivitelerini tvyo’nun farklı kısımlarında gözlemleyebiliyor olacaktır. Sosyal paylaşım ayarlarını istediğin zaman bilgilerim sayfasının altında da istediğin şekilde değiştirebilirsin. Facebook’da: Eğer sosyal paylaşım ayarlarını açık hale getirirsen, tvyo içerisindeki aktivitelerin Facebook içerisindeki arkadaşların tarafından görülebiliyor olacaktır.
 • Facebook hesabımı tvyo hesabından nasıl ayrıştırabilirim?
  1- Önce bilgilerim sayfasına gitmen gerekiyor. 2- Bu sayfa içerisinde facebook hesabının tvyo ile bağlanmış olduğunu belirten alanı bulman gerekiyor. 3- Bu alanı bulduktan sonra “bağlantı kes” seçeneğini tıklaman gerekmektedir.
 • Facebook içerisinde sahip olduğun arkadaşlarını tvyo üzerinden silebilir misin?
  tvyo üzerinden Facebook içerisindeki arkadaşlarını silmek gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Hesaplarını bağladığın zaman, biz Facebook arkadaş listene ulaşabiliyor olacağız ve otomatik olarak seni Facebook hesaplarını tvyo hesapları ile bağlamış olan arkadaşlarınla bir araya getiriyor olacağız. Eğer bu arkadaşlarının tvyo içerisindeki aktivitelerini görmesini istemiyorsan, tvyo içerisindeki sosyal paylaşım ayarlarını kapamalısın.
 • tvyo içerisindeki hangi aktivitelerin Facebook içerisinde paylaşılacaktır?
  Eğer tvyo ve Facebook hesaplarını bağladıysan ve tvyo’daki aktivitelerini arkadaşlarınla paylaşmayı seçtiysen; onlar senin tvyo’da neyi izlediğini, tvyo’da neyi oyladığını, tvyo’da neyi beğendiğini ve tvyo’da neleri takip ettiğini göreceklerdir. tvyo ayrıca Facebook’a giriş yapmış olup da hesaplarını Facebook hesapları ile bağlamamış olan kullanıcılar için bile Facebook Beğen ile Facebook Paylaşım imkanlarını sağlamaktadır. Başka bir deyişle, Facebook’a giriş yapmış kullanıcıların, Facebook Beğen ve Facebook Paylaş özelliklerini kullanabilmeleri için, sosyal paylaşım ayarlarını açmaya ihtiyaçları yoktur.
 • tvyo’yu Bilgisayar yerine mobil aletlerden ziyaret edip video izliyorsan hangi aktivitelerin Facebook’da paylaşılacaktır?
  Şu an için mobil aletler üzerinden gerçekleştirdiğin hiç bir aktivite Facebook’daki arkadaşlarınla paylaşılmayacaktır.
 • Facebook’daki arkadaşlarım tvyo’ya nasıl aktarılmaktadır?
  Hesaplarını bağladığın zaman, biz Facebook arkadaş listene ulaşabiliyor olacağız ve otomatik olarak seni Facebook hesaplarını tvyo hesapları ile bağlamış olan arkadaşlarınla bir araya getiriyor olacağız. İleride Facebook içerisinde arkadaşın olan kişilerden tvyo içerisinde bir hesap oluşturup bu hesaplarını Facebook hesapları ile bağlayan olursa o kişilerle de otomatik olarak bağlanmış olacaksın.
 • tvyo’ya Facebook hesabımı kullanarak giriş yaptığım zaman, Facebook hangi bilgilerimi tvyo ile paylaşıyor?
  Facebook hesabını kullanarak tvyo’ya giriş yaptığında Facebook sana bir izin ekranı sunacaktır. Bu ekran içerisinde hangi bilgilerinin tvyo ile paylaşılacağı listeleniyor olacaktır. Buna ek olarak Facebook’un bilgi paylaşım ilkelerine daha detaylı olarak Facebook Bilgi Paylaşım Politikası sayfasından ulaşabilirsin. http://www.facebook.com/about/privacy/
 • Facebook hesabımı tvyo’ya kayıt olmak için ya da tvyo’ya giriş yapmak için kullandığımda Facebook içerisindeki hangi bilgilerim tvyo profilime aktarılacaktır?
  Facebook hesabımı tvyo’ya kayıt olmak için ya da tvyo’ya giriş yapmak için kullandığında; isim – soyisim bilgin, cinsiyet bilgin, profil fotoğrafın ve doğum günü tarihin tvyo profiline aktarılacaktır. Kayıt ol süreci sırasında eğer var olan bir tvyo hesabı için farklı bir email adresi bilgisi sunulmazsa, tvyo hesabın oluşturulurken Facebook hesabını oluşturduğun email adresi kullanılacaktır. Hesaplarını bağladığın zaman, biz Facebook arkadaş listene ulaşabiliyor olacağız ve otomatik olarak seni Facebook hesaplarını tvyo hesapları ile bağlamış olan arkadaşlarınla bir araya getiriyor olacağız. Facebook hesabındaki bilgileri tvyo profiline kopyalamaya ek olarak, Facebook üzerinden elde edeceğimiz bilgileri tvyo içerisindeki tecrübeni kişiselleştirip zenginleştirmek için kullanabiliriz.