Zengin Kız Fakir Oğlan
Zengin Kız Fakir Oğlan

Zengin Kız Fakir Oğlan 130. Bölüm

Listeme Ekle

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN VİDEOLAR

KÜNYE

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN HAKKINDA

Son derece varlıklı biri olan Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirmesine çok sinirlenir. Bir an önce bu adamdan kurtulmak zorundadır.

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN HABER

 • TİYATRO OYUNU

  Hayır kurumuna yardım için bir tiyatro oyununda rol almayı kabul eden: Kemal Bey, Serpil Hanım, Nurhan, Biricik, Sarp ve Rüyam Seksenler karakterlerini canlandırırken, tiyatro oyunu sırasında yaşananlar birbirinden komik görüntülere sahne olur. Öte yandan Biricik ve Nurhan’ın evlenmesine izin veren, ancak önce Rüyam’ın ve Sarp’ın evlenmesi gerektiğini söyleyen Kemal Bey, bu sefer şartları fazlasıyla zorlamıştır. Çünkü özellikle Sarp’ın evlenmeye hiç niyeti yoktur.

  Zengin Kız Fakir Oğlan son bölümü izlemek için...

 • YEŞİLÇAM TADINDA

  Ufuk Özkan'ın dizideki rolüne değinen Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, "Özkan'ın acayip bir oyun tarzı var. Rolünü abartıyor, bolca karikatürize ediyor ama her nedense inandırıcılığını yitirmiyor" diye yazdı.

   

  Aytuğ, dizinin geleceğinin tamamenUfuk Özkan'ın sırtına bindirilmiş olduğunu belirtti ve "O ne kadar iyi oynarsa, dizi o denli başarılı olacakmış gibi bir hisse kapıldım" ifadelerini kullandı.