Winners & Losers Son Bölüm İzle, Winners & Losers HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Winners & Losers
Winners & Losers

Winners & Losers 1. Sezon 21. Bölüm

Listeme Ekle

WİNNERS & LOSERS VİDEOLAR

KÜNYE

WİNNERS & LOSERS HAKKINDA

Winners & Losers dizisi Melbourne'de yaşayan loto kazanmış dört kadının hayatını konu alıyor. Lise hayatları boyunca kaybeden olmaya alışmış bu dört kadın, lise zamanlarından 10 yıl sonra bu durumun artık geçerli olmadığının farkına varırlar.... Dizinin yapımı sırasında müzik seçimine, kullanılacak mekanların stillerinin oluşturulmasına ve karakterlerin kıyafetlerine büyük önem verilmiştir. Bu bağlamda uzman bir ekibe görev verilmiştir.

WİNNERS & LOSERS HABER

  • GECENİN KAZANANLARI

    Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

    Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

  • SİZ HANGİSİSİNİZ?

    Siz hangisisiniz? Kazananlardan mı kaybedenlerden mi? Hemen kendinize olan güveninizle Tabii ki kazananlardan demeyin! Çünkü Winners and Losers dizisinde kaybedenler sonrasında öyle bir kazanıyor ki kazananları üzerine çıkıp yürüyor.

    Fazla terim kavram karmaşası yaratıyorsa sizi dizinin tanımıyla başbaşa bırakıyoruz.