Vikings Son Bölüm İzle, Vikings HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Vikings
Vikings

Vikings 3. Sezon 10. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

VİKİNGS HAKKINDA

8. Yüzyıl İskandinavyası'nda hem bir savaşçı hem de bir çiftçi olan Ragnar Lothbrok doğuya akın düzenleyip zengin olmayı hayal etmektedir. Ragnar, Viking dünyasını tamamen değiştirecek bir proje üzerinde gizlice çalışmaktadır. Fakat Ragnar'ın önce liderleri güçlü Earl Haraldson'u ikna etmesi gerekmektedir. Oysa başarı gösterdiği takdirde bu yolculuğun Ragnar'a getireceği ün, Haraldson'u hiç de memnun edecek gibi değildir.

VİKİNGS HABER

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...

 • GECENİN KAZANANLARI

  Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

  Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...