Vikings Son Bölüm İzle, Vikings HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Vikings
Vikings

Vikings 2. Sezon 10. Bölüm

Hain Plan
Listeme Ekle

KÜNYE

VİKİNGS HAKKINDA

8. Yüzyıl İskandinavyası'nda hem bir savaşçı hem de bir çiftçi olan Ragnar Lothbrok doğuya akın düzenleyip zengin olmayı hayal etmektedir. Ragnar, Viking dünyasını tamamen değiştirecek bir proje üzerinde gizlice çalışmaktadır. Fakat Ragnar'ın önce liderleri güçlü Earl Haraldson'u ikna etmesi gerekmektedir. Oysa başarı gösterdiği takdirde bu yolculuğun Ragnar'a getireceği ün, Haraldson'u hiç de memnun edecek gibi değildir.

VİKİNGS HABER

  • GECENİN KAZANANLARI

    Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

    Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

  • EMMY'DE KAZANANLAR

    Televizyon dünyasının Oscar'ı sayılan 65. Emmy ödülleri ABD'nin Los Angeles kentinde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. CNBC-E dizisi "How I Met Your Mother" dizisiyle tanınan Neil Patrick Harris gecenin sunuculuğunu üstlendi. En İyi Komedi dizisi ödülünü "Modern Family'i alırken, En İyi Drama dizisi ödülünü de yine CNBC-E dizisi olan "Breaking Bad" kazandı. CNBC-E dizilerinden "The Newsroom"un başrol oyuncusu Jeff Daniels En İyi Erkek Oyuncu dalında ilk defa aday olduğu ödülün sahibi oldu. Jeff Daniels'in rakipleri, "Breaking Bad" den Bryan Cranston, "House of Cards's" dizisinin başrol oyuncusu Kevin Spacey ve "Homeland" dizisinin...