Unutma Beni Son Bölüm İzle, Unutma Beni HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Unutma Beni
Unutma Beni

Unutma Beni 1107. Bölüm

Ali Ne Görüp, Yıkılacaktır?
Listeme Ekle

KÜNYE

UNUTMA BENİ HAKKINDA

Çocuğunu İlkay’ın öldürdüğüne inanan Çiğdem, İlkay’dan intikam almaya yeminlidir. Bunun için her fırsatı değerlendirir. Son çözüm olarak Feraye adlı bir kadın ile anlaşmıştır..... Feraye, Ali ve İlkay’ın çocuğunun kendi çocuğu olduğuna inanmaktadır ve aileden geri almaya kararlıdır. Feraye, Çiğdem ile iş birliği halinde iken Çiğdem’in tehlikeli olduğunu ve artık onunla işinin bittiğini düşünerek ondan kurtulma yoluna gidecektir. İlkay’ı ise büyük bir tehlike beklemektedir. Kendisine dost görünerek evin içinde gezinen Feraye, onun bütün hayatını çalmaya kararlıdır. Feraye İlkay’a oynadığı çeşitli oyunlar sonucunda Zeynep ve Ali ile bir aile olma amacına adım adım yaklaşmaktadır. Emine’nin Kenan ile evlenmesi üzerine Ankara’yı terk edip uzaklara gitme kararı alan Şerif, yolda Zafer’in suikastına uğrayıp ağır yaralanmıştır. Ölmek üzereyken kendisini bulan köylü kızı Ceylan, uzun bir çaba sonucunda Şerif’i hayata döndürmüştür. Emine ise sevdiklerinin hayatını kurtarmak için Kenan’ın tehditleri altında bir işkence hayatı sürmektedir ve karnında Şerif’in bebeğini taşımakta, Kenan ise bebeğin kendisinden olduğunu sanmaktadır Şerif’in hayatını kurtaran bu köylü kızı, onun ve Emine’nin kaderini de değiştirecektir… Kenan Emine’nin Şerif’ten hamile olduğunu öğrenme riski, Emine’yi iyice Kenan’a mecbur bırakırken, iki aşığın bir araya gelmelerindeki engeller gün geçtikçe artacaktır. Şerif Emine’nin aslında istemediği bir hayatı yaşadığını öğrenmesi ise an meselesidir. Rauf ve Asu evliliğinde yaş-karakter gibi farklılıklardan kaynaklanan karanlık günler yaşanacaktır. Bu karanlık günler ise Asu’nun kendi yaşıtı olan bir gence ilgi duymasına yol açacaktır.

UNUTMA BENİ HABER

 • ANKARA'DA ÇALIŞMAK

  Unutma Beni dizisinin 'Şeker Hala'sı Füsun Günuğur, dizide 5 yıldır dayanışma ve paylaşma ortamının olduğuna dikkat çekerek, "Dizini başarısı da birbirimizi fazla sevmemizden kaynaklanıyor. Ayrıldığımızda gerçek ailelerimizden kopmuş gibi bir duygu yaşayacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

  Hikmet rolünü oynayan Kurtuluş Şakirağaoğlu da, ideallerle yola çıktıklarını ve 5 yıl içinde bin bölüme ulaşmayı başardıklarını söyleyerek, "Seyirciler Füsun'la ikimizi kardeş sanıyorlar. Kardeş haline geldik. Gerçekten dizideki kızıma, 'kızım' diyorum. Bu da bizi birlikte tutuyor. Bin bölüm yapmanın sırlarından...

 • 1.000 BÖLÜMÜ NASIL KUTLADILAR?

  'Unutma Beni' adlı televizyon dizisinin 1000. bölümünün yayınlamasıyla nedeniyle, Ankara Palas'ta kutlama programı düzenlendi.

  'Unutma Beni' dizisinin oyuncuları '1000. bölüm' etkinliğinde bir araya geldi. Kutlama öncesi bir basın toplantısı düzenleyen oyuncular, diziyle ilgili duygularını aktardı.

  Dizinin başrolünde oynayan Didem Özkavukçu, her gün izleyenlerin evlerine misafir olduklarını belirterek, izleyenlerin kendisine 'Artık evimizin kızısın' dediklerini anlattı. Özkavukçu, haftalık dizilerin biraz daha şatafatlı olduğunu, insanlara daha uzak göründüklerini ifade ederek, "Biz insanlara daha...