Tatlı Küçük Yalancılar
Tatlı Küçük Yalancılar

Tatlı Küçük Yalancılar 13. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR HAKKINDA

Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR HABER

 • TATLI YALANCILAR

  Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, başrollerini Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi'nin paylaştığı, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” Yakında Star'da!

  Gizemli bir düşman yanıbaşınızda, üstelik tüm sırlarınızı biliyor...
  Tatlı Küçük Yalancılar; ayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın...

 • STAR'IN YAZ EKRANI

  Star, yaz sezonuna dört yeni dizi ve bir program ile giriyor.

  ÇİLEK KOKUSU

  Yeni sezonda Gold Film yapımcılığında çekilecek olan “Çilek Kokusu”, tesadüf sonucu karşılaşan Gonca, Burak ve Aslı arasındaki aşk hikayesini konu alıyor. Başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz ve Meltem Özçelik’in paylaştığı dizide Mahir Günşıray, Laçin Ceylan, Mine Tugay, Murat Başoğlu da yer alıyor.

  KİRALIK AŞK

  Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, İstanbul’un kıyı mahallelerinden birinde yaşanan aşk hikayesini konu alan “Kiralık Aşk”...