Sherlock Son Bölüm İzle, Sherlock HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Sherlock
Sherlock

Sherlock 3. Sezon 3. Bölüm

Şantaj Üstadı
Listeme Ekle

SHERLOCK VİDEOLAR

KÜNYE

SHERLOCK HAKKINDA

Sherlock’u hiç böyle görmediniz! Sir Arthur Conan Doyle’un kahramanı, kendi adını taşıyan dizide karşımıza hiç alışkın olmadığımız bir şekilde çıkıyor. Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Sherlock, çocuksu bir güzelliğe sahip ama üstadın kendisi kadar sürprizlerle dolu. Modern teknolojiden yararlanmaktan da çekinmiyor. Cep telefonu, internet sitesi var. Her ne kadar modern bir Sherlock izlesek de tuhaflıkları, zekası, ruhuyla hık demiş, üstadın burnundan düşmüş. Doctor Who’nun baş yazarlarının kaleminden çıkan mini dizide, Sherlock’un sağ kolu Dr. Watson’ı Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi ve Hot Fuzz filmlerinden tanıdığımız Martin Freeman canlandırıyor.

SHERLOCK HABER

 • GECENİN KAZANANLARI

  Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

  Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

 • SHERLOCK YAŞIYOR

  İki yıllık ara sona eriyor, Sherlock Holmes ölümden dönüyor! Bugün 22’de CNBC-e’de ekrana gelecek olan yeni sezon hakkında bilinenler...

  - Yeni bölüm İngiltere’de 9 milyon izleyici ile dizi tarihindeki izlenme rekorunu kırdı.

  - İkinci sezonun finalinden bu yana geçen iki yılda dostunun yokluğuna alışan Watson aşık olup, Mary Morstan’la evlendi.

  - Dizinin yeni sezonunda Sör Arthur Conan Doylu’un The Adventure of the Empty House, The Sign of Four ve His Last Bow adını taşıyan öykülerinden esinlenilmiş üç bölüm izleyeceğiz. 

  - Sherlock’un sahte ölümünün arkasındaki gizel His Last Bow öyküsüyle aynı adı taşıyan üçüncü bölümdeyse tüm detaylarıyla açıklığa çıkacak.

  - 6 Ocak Pazartesi...