Sakarya Fırat
Sakarya Fırat

Sakarya Fırat 151. Bölüm

Bambaşka Bir Sayfa
Listeme Ekle

KÜNYE

SAKARYA FIRAT HAKKINDA

Osman Kanat, Şırnak'ta Çeliktepe Jandarma Karakolu'nda görev yapan Uzman Jandarma II. Kademeli Çavuştur. Arkadaşı ve devresi Uzman Jandarma Cemil ile düzenlediği bir operasyon terör örgütünü kızdırır ve Terörist Nejla, intikam almak için karakola saldırır..... Çeliktepe Jandarma Karakolu, bu baskından sonra Küpeli Nejla'nın ve arkadaşları Bakır, Maho'nun adamlarına karşı ölümüne bir savaşa girerler.

SAKARYA FIRAT HABER

  • POYRAZ TİMİ

    Osman, Albay'dan beklediği izni alacak ve Teo'yu yok etmek için Poyraz Timi'yle birlikte operasyona başlayacaktır. Teo'nun bir köyün kroucularını infaz ettiği haberi Osman ve ekibinin o köye doğru yönelmesine sebep olacaktır. Kovalamaca sürerken Teo, yeni planını Miro üzerinden yapacaktır. Diğer yandan düğün hazırlıklarına hız verecek olan Halil Bey'in Melike Nine'yle arası bu yüzden bozulacaktır. İbrahim'in Atabey seçimleri için hazırlıkları da son sürat devam edecektir. Beklenmedik bir gelişme yaşanacak ve İbrahim'in bütün planları alt üst olacaktır.

  • FİNALİ FİLM OLACAK

    Osman Sınav; Türkiye'nin acıyla, ölümle, terörle geçen son 25 yılının Osman Kanat ve onun bir avuç arkadaşının hayatları üzerinden anlatılan hikayesi ile Sakarya Fırat'ın finalini sinema filmi olarak çekmeye hazırlanıyor.
    Sakarya Fırat ekrandaki finalini yaptıktan sonra, sinema filmi olarak beyazperde de isimsiz kahramanlara saygı duruşunu yapacak.