Medcezir Son Bölüm İzle, Medcezir HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Medcezir
Medcezir

Medcezir 38. Bölüm

Acı Veda!
Listeme Ekle

KÜNYE

MEDCEZİR HAKKINDA

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

MEDCEZİR HABER

 • 1 MİLYON KİŞİ BEĞENDİ

  Star’da Cuma akşamları yayınlanan ve gecenin en çok izlenen dizilerinden biri olan Medcezir, sosyal medyada da zirvede. En çok kunuşulan diziler arasında dünyanın sıralamasında ilk 10’da yer alan  tek dizisi olan Medcezir, Facebook’da bir de rekora imza attı. Medcezir, daha ilk sezonu yayınlanırken Facebook hesabı 1 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk dizisi oldu! Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez’in başlıca rollerinde oynadığı  dizi, 23 Aralık 2013 itibariyle Facebook’ta 1 milyon 137 bin takipçiyi aştı. Medcezir, ekrandaki büyük başarısını sosyal medyaya taşıyan ender dizilerinden biri oldu.   

  DÜNYA SIRALAMASINDA TIRMANIYOR

  Medcezir,...

 • DÜNYA KONUŞUYOR!

  Türkiye'nin sosyal medyada en çok konuşulan dizisi “Medcezir”,  Facebook'da dünyanın en çok konuşulan dizileri arasında 8. sırada! Star TV’de Cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasına giren Medcezir; Doctor Who, Game of Thrones, Dexter, Grey's Anatomy, Family Guy, The Simpsons, How I Met Your Mother'dan daha fazla konuşuluyor. Aralık 2013 itibariyle dizilerin Facebook konuşulma oranları şöyle;

  1. The Walking Dead………1,055,647

  2. Sons of Anarchy…………… 722,476

  3. South Park………….……….. 439,70

  4. American Horror Story….416,120

  5. Breaking Bad………… ……. 381,015

  6. The Vampire...