Medcezir Son Bölüm İzle, Medcezir HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Medcezir
Medcezir

Medcezir 38. Bölüm

Acı Veda!
Listeme Ekle

KÜNYE

MEDCEZİR HAKKINDA

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

MEDCEZİR HABER

 • ÇEKİMLER BAŞLADI

  Star TV'ni başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay ve Taner Ölmez'in rol aldığı 'Medcezir' dizisinin 2. sezon çekimleri başladı.

  Dizi, 5 Eylül Cuma günü yeni sezonu açacak. Medcezir'in sezon finalinde; Selim, Ender'in kendisini aldattığını öğrenmiş, kavga ederlerken kaza geçirmişlerdi. Kazaya da; Yaman ve Mira şahit olmuştu.

  MEDCEZİR YENİ SEZON ÇEKİM FOTOĞRAFLARI

 • 1 MİLYON KİŞİ BEĞENDİ

  Star’da Cuma akşamları yayınlanan ve gecenin en çok izlenen dizilerinden biri olan Medcezir, sosyal medyada da zirvede. En çok kunuşulan diziler arasında dünyanın sıralamasında ilk 10’da yer alan  tek dizisi olan Medcezir, Facebook’da bir de rekora imza attı. Medcezir, daha ilk sezonu yayınlanırken Facebook hesabı 1 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk dizisi oldu! Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez’in başlıca rollerinde oynadığı  dizi, 23 Aralık 2013 itibariyle Facebook’ta 1 milyon 137 bin takipçiyi aştı. Medcezir, ekrandaki büyük başarısını sosyal medyaya taşıyan ender dizilerinden biri oldu.   

  DÜNYA SIRALAMASINDA TIRMANIYOR

  Medcezir,...