Lilyhammer Son Bölüm İzle, Lilyhammer HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Lilyhammer
Lilyhammer

Lilyhammer 1. Sezon 8. Bölüm

Sezon Finali
Listeme Ekle

KÜNYE

LİLYHAMMER HAKKINDA

Frank Tagliano, bir dava sonucu Amerika Birleşik Devletleri Tanık Koruma Progrmına katılan eski bir mafya üyesidir.1994 Kış Olimpiyatları’nı izledikten sonra Norveç Lillehammer’a taşınma kararı alır fakat Amerika’da korkulan ve saygı duyulan biri olan Frank’in sıradan bir göçmen hayatı sürdürmesi pek kolay gözükmemektedir. .... Lillehammer’da yaşamını sürdürüp kendisine saygı duyulması için eski yöntemlerine başvurması gerektiğini keşfeder.

LİLYHAMMER HABER

  • GECENİN KAZANANLARI

    Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

    Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

  • KAÇIŞIN SONU YOK

    New York yeraltı dünyasını elinde tutan Frank Tagliano, yakayı ele verdikten sonra polisle iş birliğine girer. Bu nedenle de tanık koruma programına alınır ve yeni adresi Norveç’in Lilyhammer kasabası olur. Ama huylu huyundan vazgeçmez misali Frank’in eski alışkanlıkları bırakmanın kolay olmadığını anlaması pek uzun sürmez.Lilyhammer, Norveç-Amerikan ortak yapımı ve Amerika’da Netflix aracılığıyla bizlere ulaşmakta.