Lilyhammer Son Bölüm İzle, Lilyhammer HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Lilyhammer
Lilyhammer

Lilyhammer 1. Sezon 8. Bölüm

Sezon Finali
Listeme Ekle

LİLYHAMMER VİDEOLAR

KÜNYE

LİLYHAMMER HAKKINDA

Frank Tagliano, bir dava sonucu Amerika Birleşik Devletleri Tanık Koruma Progrmına katılan eski bir mafya üyesidir.1994 Kış Olimpiyatları’nı izledikten sonra Norveç Lillehammer’a taşınma kararı alır fakat Amerika’da korkulan ve saygı duyulan biri olan Frank’in sıradan bir göçmen hayatı sürdürmesi pek kolay gözükmemektedir. .... Lillehammer’da yaşamını sürdürüp kendisine saygı duyulması için eski yöntemlerine başvurması gerektiğini keşfeder.

LİLYHAMMER HABER

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...

 • GECENİN KAZANANLARI

  Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

  Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...