Küçük Hanımefendi
Küçük Hanımefendi

Küçük Hanımefendi 40. Bölüm

Kerem Hastanede!
Listeme Ekle

KÜNYE

KÜÇÜK HANIMEFENDİ HAKKINDA

Babasının vefatından sonra, hasta olduğuna inandırılarak kapatıldığı odada senelerce yaşamıştır Neriman… Zenginliğine, dünyaya, hayata küstürülmüştür..... Şimdi sadece Neriman değil, hayalleri de büyümektedir. Kozasında, çocukluktan genç kızlığa geçmeye hazırlanan bir tırtıl gibidir… Onu güzel bir kelebek haline getirecek kahramanını bekler. Çocukluk aşkı Ömer, onu bu boğucu hayattan kurtarabilecek midir? Aslında Ömer, gönüllü değil, zorunlu bir kahramandır. Ailesinin yaşadığı ekonomik dar boğaz, aileden zengin Neriman’a yönlendirir onu. Neriman ise aşık olduğu adamın kendisi ile parası için evlenmek isteyebileceğine asla inanmaz. Neriman çevresini saran yalanların üzerindeki tülü kaldırdıkça büyüyecektir. Aşkın olgun bir meyve gibi kucağına düşmeyeceğini, aşkı için savaşması gerektiğini anladıkça çıkacaktır çocukluktan. Bu süreçte “çirkin ördek yavrusu” görkemli bir kuğuya dönüşmeyi başarabilecek midir? Zavallı, aciz bir kızdan, “Küçük Hanımefendi”ye varan serüven nasıl olacaktır?

KÜÇÜK HANIMEFENDİ HABER

  • ŞANSLI KIZ

    Muazzez Tahsin Berkand’ın ölümsüz eseri “Küçük Hanımefendi” dizi olarak ekrana geliyor

    Mommo’ filmiyle uluslararası festivallerde 27 ödül alan yönetmen Atalay Taşdiken ile ?Takva? filmiyle pek çok ödül ve başarıya imza atan Özer Kızıltan, TRT1′deki ‘Küçük Hanımefendi’ dizisinde buluştu.


    Yapımcılığını Atalay Taşdiken’in yaptığı, Muazzez Tahsin Berkand’ın ölümsüz eseri ‘Küçük Hanımefendi’ dizi olarak ekrana geliyor. Özer Kızıltan’ın yönettiği dizide başrolleri Barış Bağcı, Cansu Tosun, Arsen...

  • BÜYÜK DEĞİŞİM

    Dış dünyayla hiçbir bağlantısı olmayan saf bir karakterin aşkı yaşayışını, inanışını, güvenişini ve kalp kırıklıklarını görebileceğiniz bir dizi Küçük Hanımefendi. Bu küçük hanımefendi aşkı için neler yapacaktır? Çirkin ördek yavrusunun büyük değişimini izlemek için hemen tıklayın.