İşler Güçler
İşler Güçler

İşler Güçler Son Bölüm

Final Bölüm
Listeme Ekle

KÜNYE

İŞLER GÜÇLER HAKKINDA

Ahmet, Murat ve Sadi film çekme hayalleri kuran ve parayı toplamak için 'Meslek Hikayeleri' adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür. Amaçları bu programdan para topladıktan sonra gişe rekorları kıracak bir film çekmektir. .... Fakat çektikleri program yayınlanmayınca daha iyi bir bölüm çekmek için kolları sıvarlar. Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Kendisinin artık tanınmadığını düşünmekte ve bu yüzden herkese sitem etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken kendisini terk etmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır. Sadi, gümrük memurluğunu oyuncu olmak için bırakmış, para dertleri ve ailevi sorunlarla uğraşmaktadır. Figüranlık yaptığı dizisinden başka gelir kaynağı olmayan Sadi için "Meslek Hikayeleri"nin yayınlanması ve ücretlerini almaları çok önemlidir.

İŞLER GÜÇLER HABER

 • FİNAL (+18)

  Muhteşem bir mizah ve yetenekli oyuncularıyla her geçen gün hayran kitlesini arttıran ve fenomen bir dizi haline gelen İşler Güçler Salı akşamı yayınlanan 41. Bölümüyle final yaptı.

  Dizi boyunca çekilen filmin yayınlandığı son bölümde İbrahim ile Erol yine güldürdü.

  tvyo ile bu muhteşem bölümü sansürsüz izlemek isteyenler ekran başına! İşler Güçler’in Final Bölümü sizler için Sansürsüz (+18) olarak yayınlandı.

  İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

 • EROL İLE İBRAHİM

  Erol ile İbrahim bir arada olmak için hiçbir sebebi olmayan ama bir türlü de ayrılamayan iki arkadaşın hikâyesidir. İbrahim Erol’u kabir azabını dindirmek için gönderilmiş bir bela olarak kabul etmiştir. Erol ise İbrahim’i sever fakat akrabalarını ve yakın çevresini daha çok sever. Sevgisini göstermekten de sakınmaz.

  Bu arkadaşlığın ilk gününden son gününe kadar yaşanan önemli anlarının taşındığı özel bölümü izlemek için hemen tıklayın 

  İŞLER GÜÇLER’İN FİNAL BÖLÜMÜ