İkinci Bahar
İkinci Bahar

İkinci Bahar 37. Bölüm

Hüzünlü Veda
Listeme Ekle

KÜNYE

İKİNCİ BAHAR HAKKINDA

İstanbul’'un en eski semtlerinden birinde, Samatya'da bir kebapçı dükkanı vardır. Bu Antep Sofrası'nın sahibi Ali Haydar'ın eşi ölmüştür. Ali Haydar kızlarıyla birlikte yaşamaktadır. Dünyayı okumadan devşirmiş, nazik, sevecen, mert ve dürüst bir insandır..... Bir gün, dükkanında çalışmaya başlayan Hanım'’la tanışır. Adı "Hanım" olan bu mezeci kadın, haksızlıklara karşı gelen, gururlu, inatçı, aklına koyduğunu yapan bir kadındır. Bu küçük kebapçı dükkanında, Hanım ile Ali Haydar arasında büyük bir aşk yaşanmaya başlar. Etraflarındaki tüm karakterlerle birlikte, küçük insanların büyük dünyasında güzel bir yolculuk başlar. Neriman ise Ali Haydar'a umutsuzca aşıktır. Üç koca eskitmiş afet-i devran Neriman; babasından sevgi görmediği için kan kardeşi Haydar'’ın can düşmanı olan Vakkas, Ali Haydar'ın biri munis, diğeri erkek gibi, öbürü küçük kızları Melek, Cennet ve Huriye; Hanım’'ın asi çocukları Ulaş ve Gülsüm, Ali Haydar'ın kebapçı dükkanında kendini bulan dünya gezgini Timoti; esnafın belalısı, Neriman'’ın kardeşi Şeco; Şeco'nun eşi ve amiri Tansu; kasap Melahat; Ali Haydar’'ın sert babası Zülfikar; Vakkas'’ın Melek'’e sevdalı pısırık oğlu Medet ve diğerleri. Tüm bu karakterler hikayeyi hem zenginleştirmekte hem de izleyenlerin kendilerinden bir şeyler bulabilmesine yardım etmektedir. Sevinçleri, kaygıları, umutları, umutsuzlukları, öfkeleri, acıları, mutlulukları ve sevdaları ile “Öteki Türkiye'”nin hikayesi İkinci Bahar.

İKİNCİ BAHAR HABER

  • SULTAN'IN YERİ YOK

    Türkan Şoray aldığı ödülleri koyacak yer bulamıyor. Önceki akşam bir otelde düzenlenen gecede, Meslek Ödülü'ne layık görülen Türkan Şoray, gazetecilerin sorusu üzerine şimdiye kadar aldığı ödüllerin sayısını bilmediğini söyledi. Evde bir oda dolusu ödül olduğunu belirten Sultan, ikinci bir odayı da ödüllerine ayırmak istediğini belirtti. 

     

  • İKİNCİ BAHAR

    Efsane diziler arasında gösterilen "İkinci Bahar" tvyo'da başlıyor. Bir döneme damgasını vuran dizi İkinci Bahar'da izlemeye doyamayacağınız efsane oyuncular rol alıyor. Meral Okay'dan, Türkan Şoray'a, Şener Şen'den Nurgül Yeşilçay'a, Ozan Güven'den Özkan Uğur'a kadar, ekranların en başarılı oyuncularının rol aldığı dizinin tüm bölümlerini tvyo'dan takip edebilirsiniz.