Hannibal Son Bölüm İzle, Hannibal HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Hannibal
Hannibal

Hannibal 1. Sezon 13. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

HANNİBAL HAKKINDA

Jack Crawford suç profili çıkarmada ve seri katillerin psikolojik yapısını belirlemede sıra dışı bir yeteneğe sahip Will Graham'ı, FBI'ın elindeki kaybolan üniversiteli kızlarla ilgili bir dosya için görevlendirir. Jack, Will'in yanı sıra hem tüm zamanların en korkunç seri katillerinden biri hem de bir yamyam olan Dr. Hannibal Lecter'ın yardımına başvurur. İşlenen yeni bir cinayetin ardından Will ve Hannibal failin izini sürmek için yerlerini alırlar.

HANNİBAL HABER

  • GECENİN KAZANANLARI

    Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

    Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

  • EMMY'DE KAZANANLAR

    Televizyon dünyasının Oscar'ı sayılan 65. Emmy ödülleri ABD'nin Los Angeles kentinde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. CNBC-E dizisi "How I Met Your Mother" dizisiyle tanınan Neil Patrick Harris gecenin sunuculuğunu üstlendi. En İyi Komedi dizisi ödülünü "Modern Family'i alırken, En İyi Drama dizisi ödülünü de yine CNBC-E dizisi olan "Breaking Bad" kazandı. CNBC-E dizilerinden "The Newsroom"un başrol oyuncusu Jeff Daniels En İyi Erkek Oyuncu dalında ilk defa aday olduğu ödülün sahibi oldu. Jeff Daniels'in rakipleri, "Breaking Bad" den Bryan Cranston, "House of Cards's" dizisinin başrol oyuncusu Kevin Spacey ve "Homeland" dizisinin...