Gönül Hırsızı
Gönül Hırsızı

Gönül Hırsızı 19. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

GÖNÜL HIRSIZI HAKKINDA

Boşanmış bir ailenin büyük oğlu olan Tarık ve kardeşi Necdet, anneleri Neriman'la aynı çatı altında tembel bir hayat sürdürmektedirler. Tarık, büyük aşkı Hülya'nın onu terk etmesiyle yaşadığı bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalır. Bu ayrılık yüzünden Tarık ve en az onun kadar tembel arkadaşları, hayatın gerçek yüzü ile karşı karşıya gelirken onlara ağabeylik yapan ve koruyup kollayan Nadir Ağabey, hikayeleriyle onları hayata hazırlayacaktır.

GÖNÜL HIRSIZI HABER

  • SAĞLAM KADRO

    'Gönül Hırsızı'nın yapımcılığını Tekden Film üstlenirken, senaryosunu Hasan Kaçan, Baykut Badem ve Ali Uğur Kaçan yazdı. Dizinin kadrosu birçok usta ve genç isimleri bir araya getirdi. Dizinin kadrosunda efsane dizilerden Ekmek Teknesi'nin birçok oyuncusu da rol alıyor. Dizinin başrollerinde Hasan Kaçan, Tuğçe Kazaz, Cem Kılıç, Esin Civangil, İpek Tenolcay, Mehtap Bayri gibi isimler rol alıyor.

    Dizide ayrıca, Nurcan Eren, Özge Sezince, Enes Atış, İsmail Kavrakoğlu, Birsen Dürülü, Kerim Yağcı, Baykut Badem, Saadettin Tolan, İlayda Alişan, Mesut Can Tomay rol alıyor.