Fırıldak Ailesi
Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi Son Bölüm

Fırıldaklar Ne İçti?
Listeme Ekle

KÜNYE

FIRILDAK AİLESİ HAKKINDA

Fırıldak Ailesi sıradan, küçük çıkarlar elde etmek için herşeyi yapabilecek, orta sınıf bir ailenin hikayesini anlatıyor. Deyim yerindeyse; "Dünya dursa da onlar döner" sözünün yaşayan örneği oluyorlar. .... Sürekli başını belaya sokan Baba Sabri ve denge unsuru Anne Yıldız Fırıldak’ın 3 çocukları var. Aklı havada, haylaz oğulları Zeki, hayalperest kızları Afet ve daha yeni yeni konuşmaya başlayan bebek Tosun. Dizide evin gizli otoritesi ise anneanne Dürdane.

FIRILDAK AİLESİ HABER

 • FİNAL BÖLÜMÜ

  Beğeniyle izlenen çizgi dizi Fırıldak Ailesi bu akşam ekranlara veda edecek. Bu akşam yayınlanacak olan final bölümünde bizleri neler bekliyor? Adana'ya, Sabri'nin asker arkadaşının oğlunun düğününe gitmeye karar veren Fırıldak Ailesi, düğünde Orhan'ın ikram ettiği limonata ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar.

   

  Yeni bölüm fragmanını izlemek için hemen tıklayın

 • HIRSIZ VAR!

  Başları bir türlü beladan kurtulamayan Fırıldaklar bu kez bir soygunun ortasına düşerler! Emekli maaşını çekmek için damadı Sabri ile birlikte bankanın yolunu tutan Dürdane bankada hiç de beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Dürdane ve Sabri bir soygunun tam ortasında kalmışlardır. Soyguncuların sürpriz talebi karşısında Fırıldak Ailesi fertleri çok şaşırır.

   

  FIRILDAK AİLESİ'NİN YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN