Farklı Desenler Son Bölüm İzle, Farklı Desenler HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Farklı Desenler
Farklı Desenler

Farklı Desenler 124. Bölüm

Final
Listeme Ekle

KÜNYE

FARKLI DESENLER HAKKINDA

Bir kadın ailesini bir arada tutmak için neleri göze alabilir? Feride, hayatının en zor dönemlerinden birini yaşıyor. Şimdi çocuklarını korumak için daha çok çabalamak zorunda..... Kaybedilen bir aşk, dağılan hayatlar ve her şeye rağmen yeniden ayağa kalkabilmek üzerine etkileyici bir öykü.

FARKLI DESENLER HABER

 • KAPILAR KAPANDI

  Yasin, kardeşi Emine'yi yanına alarak kaçar. Abisinin kendisi hakkındaki planlarını duyan Emine, kurtulmaya çalışsa da başaramaz. Şeref'i yanında tutamayacağını anlayan Efsun ise Pınar'la işbirliği yaparak hain bir oyuna dahil olur. Fakat Efsun, ileride, yaptığı bu işbirliğinden pişman olacağından habersizdir. Feride ve Şeref her yerde çocuklarını ararken, Yasin ise kardeşinin kadın tacirlerinin eline düşmesine sebep olur. Yardım istemek için eve geri dönen Yasin’in tüm kapılar yüzüne kapanır.

  Farklı Desenler'i izlemek için tıklayın 

 • FARKLI DESENLER

  tvyo yerli dizi severlerin ilk adresi olmaya devam ediyor. Etkileyici senaryosu ile bir ailenin dramını gözler önüne seren Farklı Desenler’i tvyo’da izleyebilirsiniz.

  Dizinin konusu şöyle:

  Bir kadın ailesini bir arada tutmak için neleri göze alabilir? Feride, hayatının en zor dönemlerinden birini yaşıyor. Şimdi çocuklarını korumak için daha çok çabalamak zorunda. Kaybedilen bir aşk, dağılan hayatlar ve her şeye rağmen yeniden ayağa kalkabilmek üzerine etkileyici bir öykü.

  Son bölümü izlemek için tıklayın.