Dila Hanım
Dila Hanım

Dila Hanım 37. Bölüm

Dila Gidiyor Mu?
Listeme Ekle

KÜNYE

DİLA HANIM HAKKINDA

Barazoğlu İhsan Bey'in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Onu büyük bir aşkla bağlanır. .... Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir. Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkını mı görevlerini mi tercih edecektir? Sevgi, kin ve düşmanlığa, geleneklerin, törelerin baskısına rağmen bu sevda var olabilecek midir?

DİLA HANIM HABER

 • GERGİN BEKLEYİŞ

  Melis’in kendi kızı olduğunu öğrenen Rıza bu durumu kabullenebilecek midir?  Dila’nın bu duruma  tavrı ne olacaktır?  Azer amacına ulaşıp sonunda Fatma ile evlenir. Rıza ve Melike buna karşıyken Fatma’nın bulduğu çare ikisini de nasıl dize getirdi?

  Arzu’nun şantaj cd’si Dila’nın eline geçecek midir?  Görkemli düğün gecesinde beklenmedik gelişmeler olur. Sultan düğünde keyifleri kaçırırken;  Rıza’nın sürpriz konuğu Dila ve Rıza ilişkisini olumsuz etkileyecek midir?

  DİLA...

 • HESAPLAŞMA

  Fatma’nın şikayetini geri almasıyla Azer serbest kalır. Rıza büyük hayal kırıklığı yaşar. Dila’nın tek çıkış yolu Azer’in hakim karşısında vereceği ifade olacaktır. Selçuk, Rıza ile ilgili oyunlarına devam eder. Cezaevindeki adamının hedefi Rıza’nın canı olacaktır. Selçuk’un gizli yüzünü öğrenen Rıza karşı hamleyi planlamaya başlar. Suç ortakları Raşit ve Sultan için çember daralmaktadır. Sultan’ın hedefi Raşit’ten de kurtulmaktır. Rıza ve Selçuk’un geciken ölüm kalım hesaplaşması nefesleri kesecek.

  DİLA...