Dila Hanım
Dila Hanım

Dila Hanım 37. Bölüm

Dila Gidiyor Mu?
Listeme Ekle

KÜNYE

DİLA HANIM HAKKINDA

Barazoğlu İhsan Bey'in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Onu büyük bir aşkla bağlanır. .... Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir. Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkını mı görevlerini mi tercih edecektir? Sevgi, kin ve düşmanlığa, geleneklerin, törelerin baskısına rağmen bu sevda var olabilecek midir?

DİLA HANIM HABER

 • TÜRKİYE'NİN STAR'I VAR

  Star TV'nin sezona damga vurması beklenen üç yeni dizisi; Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya, Caner Cindoruk’un başrolünü paylaşacağı TMC yapımı “Aramızda Kalsın”; genç yıldızlar Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez ve usta oyuncular Barış Falay, Can Gürzap, Mine Tugay, Şebnem Dönmez’in başlıca rollerinde yer aldığı Ay Yapım imzalı “Medcezir”; Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant'ın başrolünü paylaştığı Eflatun Film imzalı "Ben de Özledim"...

  Kanal, gündüz kuşağını...

 • GERGİN BEKLEYİŞ

  Melis’in kendi kızı olduğunu öğrenen Rıza bu durumu kabullenebilecek midir?  Dila’nın bu duruma  tavrı ne olacaktır?  Azer amacına ulaşıp sonunda Fatma ile evlenir. Rıza ve Melike buna karşıyken Fatma’nın bulduğu çare ikisini de nasıl dize getirdi?

  Arzu’nun şantaj cd’si Dila’nın eline geçecek midir?  Görkemli düğün gecesinde beklenmedik gelişmeler olur. Sultan düğünde keyifleri kaçırırken;  Rıza’nın sürpriz konuğu Dila ve Rıza ilişkisini olumsuz etkileyecek midir?

  DİLA...