Dexter Son Bölüm İzle, Dexter HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Dexter
Dexter

Dexter 8. Sezon 12. Bölüm

Canavar
Listeme Ekle

KÜNYE

DEXTER HAKKINDA

Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama örnekleri analizcisi olarak çalışan, geceleri seri katile dönüşen Dexter Morgan’ın hikayesi Miami’de geçiyor..... Dexter Karanlık Yolcusu ve kızkardeşi Debra arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Ekranın en seri ve en sevilen katili Dexter, Morgan’ın anti-kahraman kavramını sil baştan yazıyor. Ölüm meleği geri dönüyor!

DEXTER HABER

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...

 • GECENİN KAZANANLARI

  Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

  Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...