Dexter Son Bölüm İzle, Dexter HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Dexter
Dexter

Dexter 8. Sezon 12. Bölüm

Canavar
Listeme Ekle

KÜNYE

DEXTER HAKKINDA

Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama örnekleri analizcisi olarak çalışan, geceleri seri katile dönüşen Dexter Morgan’ın hikayesi Miami’de geçiyor..... Dexter Karanlık Yolcusu ve kızkardeşi Debra arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Ekranın en seri ve en sevilen katili Dexter, Morgan’ın anti-kahraman kavramını sil baştan yazıyor. Ölüm meleği geri dönüyor!

DEXTER HABER

  • GECENİN KAZANANLARI

    Sunuculuğunu bu yıl ikinci defa üst üste komedyen Tina Fey ve Amy Poehler'in yaptığı gecenin ilk ödüllerini, Sinema dalında, "American Hustle"daki oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Jennifer Lawrence, TV dalında, Top of the Lake'teki oyunuyla, En İyi Mini Dizi Kadın Oyuncu ödülünü, Elisabeth Moss'un kazandığı duyuruldu. TV dalında En İyi Mini TV dizisi ödülünün ise Behind the Candelabra'nın kazandığı açıklanırken, Micheal Douglas da bu dizideki oyunuyla En İyi Mini Dizi ErkekOyuncu ödülünün sahibi oldu. 

    Bu arada, Sinema dalında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu...

  • DEXTER'A VEDA

    Sekiz yıl önce başlayan Dexter’da yol ayrımı zamanı geldi! Final sezonunda Dexter, kendi sonuyla yüzleşmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen final sezonu, 15 Aralık Pazar 23’te CNBC-e’de başlıyor. Dexter’ın sekiz yıllık serüveninde son nasıl olacak? Debra’nın hayatı nasıl ilerleyecek? Harrison, babasının ayak izlerini takip edecek mi? Rita, LaGuerta ve Doakes’e zarar gelecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası, Dexter’ın 8. sezonunda cevap bulmaya hazırlanıyor! Ancak Dexter’ın final macerası, hiç sakin geçmeyeceğe benziyor. 

    7. sezon final bölümünde; Laguerta,...