Deniz Yıldızı Son Bölüm İzle, Deniz Yıldızı HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı

Deniz Yıldızı 843. Bölüm

Melih Ne Yapacak?
Listeme Ekle

KÜNYE

DENİZ YILDIZI HAKKINDA

Melih’ten hamile kalan Basnu çaresizdir. Çünkü bebeğini aldırmak istemez. Onun kurtuluş teklifi ise Berna’dan gelir. Berna, Banu’dan bebeğini gizlice doğurmasını ve kendisine vermesini ister..... İstediği zaman da görecektir. Böylece plan başlar: Banu yurt dışından bir burs ayarlar. Herkese gittiği söylenir. Oysa Berna’nın tuttuğu bir evde doğumu beklemektedir. Ancak işler umdukları gibi gitmez. Melih Banu’nun gitmediğini öğrenir. Öte yandan Arzu ise Melih’le yepyeni bir başlangıç yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Ve Banu’nun gitmediğini öğrenince işler içinden çıkılmaz bir hale bürünür. Demir Efsun’dan ayrıldıktan sonar Başak ile tanışır ve aralarında hoş bir ilişki başlar. Demir Başak sayesinde yaralarını sarar. Efsun ise Demir’i kaybettikten sonra tamamen hayata küsmüştür. Ancak öğrendiği gerçek ile iyice sarsılır: Aykut aslında Efsun’a aşıktır ve bu aşkı hastalıklı bir hale gelmiştir. Aykut’un asıl hedefi Pelin ile evlenip onun parasına konmak, sonra da bu para ile Efsun’u da alarak uzaklara gitmektir. Aykut ile gerçek aşkı bulduğunu sanan Pelin için ise tüm bunları öğrenmek, büyük bir yıkım olacaktır. Aykut’un hesaba katmadığı ise Demir faktörüdür. Çünkü Demir Aykut’ttan şüphelenmiştir ve adım adım gerçeklere yaklaşmaktadır… Öte yandan Mehveş’ten ayrılan Özgür, menajeri Mine’ye delicesine aşık olur. Mine’de ne kadar kaçsa da onun bu tutkusuna karşı koyamaz. Oysa Mine evlidir ve kocası da üniversitedendir. İkili bu gerçeği hiç beklemedikleri bir anda öğrenecek ve ayrı yönlere savrulacaklardır.

DENİZ YILDIZI HABER

  • REKORA DOĞRU

    Bir dizinin 755 bölümdür devam etmesi size neyi açıklar? Sizi bilmiyoruz ama bize son derece sevildiğini çizgisini koruduğunu ve halk tarafından benimsendiğini açıklar.

    O zaman sizi daha fazla merakta bırakmıyor ve dizinin son bölümüyle bırakıyoruz.

    Hemen izleyin  

  • ÖDÜLLER TVYO DİZİLERİNE

    Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği yurt dışında ilgi gören dizilere teşekkür plaketi verdi. Törende ödül alan dizi oyuncularının arasında Halit Ergenç ile Nur Fettahoğlu da vardı. Gecede söz alan Bakan Günay yeni sinema kanunu hazırladıklarının müjdesini verdi. Ödül alan dizilerin arasında tvyo'da beğeniyle izlenen Beni Affet, Deniz Yıldızı ve Muhteşem Yüzyıl da vardı.