Black Sails Son Bölüm İzle, Black Sails HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Black Sails
Black Sails

Black Sails 2. Sezon 10. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

BLACK SAİLS HAKKINDA

Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

BLACK SAİLS HABER

 • BLACK SAILS DÖNÜYOR

  Transformers serisinin ünlü yönetmeni, modern Hollywood’un en güçlü isimlerinden Michael Bay, yapımcılığını üstlendiği Black Sails ile korsanlara dair korktuğumuz ne varsa yeniden hatırlatıyor. Black Sails, ikinci sezonuyla 25 Ocak Pazar 22’de CNBC-e’de başlıyor!

  Walrus mürettebatı zor durumdadır; zira Urca’daki hazineyle aralarında İspanyol askerleri durmaktadır. Kardeşlerine karşı işledikleri suçlar artık sır olmaktan çıkan Flint ve Silver ise güçlerini birleştirmek zorundadır. Bu arada Ned Low adında, işkenceyi yalnızca bir araç değil, aynı zamanda bir hobi olarak gören yeni bir korsan peydahlanınca...

 • BREAKING BAD ŞOV

  Televizyonun Oscarları kabul edilen ödüllerde Drama dalında 'En İyi Dizi' Breaking Bad oldu. Breaking Bad ayrıca ‘En iyi erkek oyuncu’, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo ödüllerini toplayarak geceye damgasını vurdu. Komedi dalında ise geceye damga vuran bir diğer yapım 'Modern Family' oldu. Modern Family komedi dalında, en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

  DRAMA

  En İyi Dizi: "Breaking Bad" (AMC)

  En İyi Kadın Oyuncu: Julianna Margulies, "The Good...