Bir Yusuf Masalı
Bir Yusuf Masalı

Bir Yusuf Masalı 21. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

BİR YUSUF MASALI HAKKINDA

Devşirme olarak İstanbul'a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı "bir Yusuf Masalı" dizisi adından da anlaşılacağı gibi masal tadında bir mahalle hikayesi. Dizi Paşanın kızına vurgun kabadayısıyla, Terzinin kızına talip olan fırıncısıyla, Berberi, manavı şerbetçisiyle eğlenceli bir Osmanlı mahallesinde geçiyor.

BİR YUSUF MASALI HABER

  • DÜZCE'DE ÇEKİLİYOR

    TRT-1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Bir Yusuf Masalı’ adlı dizinin çekimleri Düzce Belediyesi’ne ait film platosunda yapılıyor. Düzceli sanatçı ve yardımcı oyuncuların da sahne aldığı dizi 19 Ocak 2014 Pazar akşamı saat 19:50’da iki bölüm olarak yayına giriyor. Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “Bir Yusuf Masalı” dizinin çekimleri Düzce’de yapılıyor. Bunun için de Düzce Belediyesi’ne ait film platosu hazırlandı.

    Film platosu dizinin geçtiği zamana uygun olarak yeniden dizayn edildi. Ocak ayında yayınlanması beklenen dizinin fragman çekimleri tamamlandı. Dizinin çekimlerinde Düzceli...