Bez Bebek Son Bölüm İzle, Bez Bebek HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Bez Bebek
Bez Bebek

Bez Bebek 101. Bölüm

Final
Listeme Ekle

KÜNYE

BEZ BEBEK HAKKINDA

Dünyalar güzeli bir bez bebek adı da Nana. Nana bugün çok heyecanlı çünkü senelerdir beklediği gün geldi: 100. yaş günü! Oyuncaklar Perisi Kulina 100 yaşına giren her oyuncağın tek bir dileğini gerçekleştirdiği için Nana günlerdir bu büyük günün hayalini kuruyor..... Dilek merasimi başlıyor ve Nana o güne kadar hiçbir oyuncak tarafından istenmemiş olan bir dilekte bulunarak herkesi şaşırtıyor: Nana gerçek bir insan olmak istiyor!

BEZ BEBEK HABER

  • GÜZEL BEBEK NANA

    Oyuncaklar Dünyası'nın güzel Bez Bebeği Nana'nın, Dünya'daki maceraları devam ediyor! İnsan olmak için türlü mücadeleler veren Nana'yı yine pek çok düşman ve arkadaş bekliyor.Nana, Buzlar Ülkesi Kraliçesi İlayda ile mücadele ederken Saklı Ada'daki arkadaşlarından da yardım almaya devam ediyor. Hakan ile bir dargın bir barışık süren aşk hikayesi ise iyice karmaşık bir duruma sürükleniyor.

    Hemen izleyin 

  • TEK DİLEĞİ İNSAN OLMAK

    Anneler ve çocuklar size güzel bir haberimiz var! TV’de severek takip ettiğiniz Bez Bebek dizisini artık tvyo’da izleyebilirsiniz. Oyuncaklar perisi Kulina, Nana’dan istediği bir dileği dilemesini istiyor. Bilim bakalım Nana’nın dileği ne oluyor? İnsan olmak… Bu güzel macerayı sakın kaçırmayın.