Benim Hala Umudum Var
Benim Hala Umudum Var

Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm

Ozan’ın Planı İşe Yarayacak Mı?
Listeme Ekle

KÜNYE

BENİM HALA UMUDUM VAR HAKKINDA

Modern bir kül kedisi hikâyesini konu alan dizi, üvey baba terörü yaşayan, kıskanç üvey kardeşlerine karşı ayakta kalma savaşı veren Umut'un hikayesi konu ediliyor.

BENİM HALA UMUDUM VAR HABER

 • O UMUT MU?

  Yelda ve Selda’nın gizlice çektiği video Asude’nin eline geçer. Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

  Hakan, Umut ve Ozan arasında kalarak zor günler yaşar. Hakan’ın yardımları ve ilgisi Ozan’ın kafasını bulandırır. Umut’a iş bulma konusunda yine Hakan yardımcı olur. Ancak Hakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır.

  Artık Musa da Umut’a hak vermeye başlar. Ragıp oğlunu meşgul edebilmek için işleri bahane eder, Emel ise Umut’u bu sevdadan vazgeçirebilmek için...

 • NEFESLER TUTULDU

  Babası hakkında anlatılanları öğrenen Umut şoktadır. Zafer’in tehtidiyle şikayetini geri almak zorunda kalır.

  Umut ile ilişkilerinin önündeki bütün engelleri bir bir kaldırmaya kararlı olan Ozan, işe Musa’yla konuşmakla başlar. Olup biteni Musa’ya anlatan Ozan, Musa’nın güvenini kazanır.

  Hakan kadınlar konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğramanın asabiyetiyle Umut’u derslerini aksattığı için sorguya çeker. Fakat Umut’un verdiği cevaplar ve dik duruşu karşısında yumruk yemiş gibi olur.

  Kadınlara inanmayan Hakan, Umut için farklı...