Benim Hala Umudum Var
Benim Hala Umudum Var

Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm

Ozan’ın Planı İşe Yarayacak Mı?
Listeme Ekle

KÜNYE

BENİM HALA UMUDUM VAR HAKKINDA

Modern bir kül kedisi hikâyesini konu alan dizi, üvey baba terörü yaşayan, kıskanç üvey kardeşlerine karşı ayakta kalma savaşı veren Umut'un hikayesi konu ediliyor.

BENİM HALA UMUDUM VAR HABER

 • O UMUT MU?

  Yelda ve Selda’nın gizlice çektiği video Asude’nin eline geçer. Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

  Hakan, Umut ve Ozan arasında kalarak zor günler yaşar. Hakan’ın yardımları ve ilgisi Ozan’ın kafasını bulandırır. Umut’a iş bulma konusunda yine Hakan yardımcı olur. Ancak Hakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır.

  Artık Musa da Umut’a hak vermeye başlar. Ragıp oğlunu meşgul edebilmek için işleri bahane eder, Emel ise Umut’u bu sevdadan vazgeçirebilmek için...

 • TÜRKİYE'NİN STAR'I VAR

  Star TV'nin sezona damga vurması beklenen üç yeni dizisi; Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya, Caner Cindoruk’un başrolünü paylaşacağı TMC yapımı “Aramızda Kalsın”; genç yıldızlar Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez ve usta oyuncular Barış Falay, Can Gürzap, Mine Tugay, Şebnem Dönmez’in başlıca rollerinde yer aldığı Ay Yapım imzalı “Medcezir”; Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant'ın başrolünü paylaştığı Eflatun Film imzalı "Ben de Özledim"...

  Kanal, gündüz kuşağını...