Behzat Ç.
Behzat Ç.

Behzat Ç. Final

Son Hesaplaşma
Listeme Ekle

KÜNYE

BEHZAT Ç. HAKKINDA

Behzat başarısız bir evlilik geçirmiştir. Boşandıktan sonra hiç bir kadına güven duymamaya başlamış, tek umursadığı dişi canlı ise 18 yaşındaki kızı Berna olmuştur. Kızı onu küçüklüğünde hiç sevmemiş, annesi ve onu terk ettiği için babası Behzat'a çok kızmıştır. .... Son günlerinde babası ile araları iyileşmeye başlamıştır. Bu sırada Berna ölür. İntihar gibi görünen cinayetin asıl sorumlusu; şüphelenilecek en son kişi, Behzat'ın ev arkadaşı ve Mine'nin kızı olan Şule'dir. Behzat ise Mine ile bir zamanlar bir ilişki yaşamıştır. Şule doğmuştur. Yani Behzat Şule'nin gerçek babasıdır. Behzat bir çok kadınla birlikte olmuştur. Eşinden önce eski nişanlısı Bahar'a tekrar evlenme teklifi etmiş, fakat Bahar bu teklifi geri çevirmiştir. Bahar solcu olduğu için Behzat ile üniversiteden beri anlaşamaz.

BEHZAT Ç. HABER

 • SON HESAPLAŞMA

  Behzat Ç., Şule'nin açığa çıkmasından  sonra büyük bir ikilem yaşamaktadır. Şule, yaptıklarının hesabını vermeye yaklaşmıştır ama Behzat Ç., kızını yalnız bırakmak istememektedir. Cinayet Büro, Behzat'ın durumdan haberdar olup olmadığını dahi bilmemektedir. Emre ise, Şule'nin yakalanması için son hamlesini gerçekleştirmek üzeredir.

  Diğer yandan, Barbaros ve Muzaffer, yakalanmadan önce son ve büyük bir hamle yapmak üzere kolları sıvarmışlardır. Önlerinde büyük ama zorlu bir hesaplaşma vardır.

  Behzat Ç., bir yandan Şule'yi korumaya çalışırken, diğer yandan Barbaros ve Muzaffer'i yakalamaya...

 • FİNAL ARİFESİNDE

  Cinayet mahallinde Behzat Ç.’ye yakalanan Muzaffer, son anda Barbaros'un  müdahalesiyle yakalanmaktan kurtulur. Fakat asıl sorun şimdi ne yapacaklarıdır. Çünkü Behzat Ç., Muzaffer'i tanımıştır. Öte yandan Cinayet Büro, şüpheli ifadelerine devam eden Zeynep Fidan ve Neşe Gökova’yı çözmenin  bir yolunu bulmuştur. Şule’nin katil olduğunu bilen ve bunu açığa çıkartmak için uğraşan Emre ise son hamlesini yapmak üzeredir. 

  YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN