Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle, Aramızda Kalsın HD İzle | tvyo ile ücretsiz izle, dizi izle

Aramızda Kalsın
Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın 48. Bölüm

Listeme Ekle

KÜNYE

ARAMIZDA KALSIN HAKKINDA

Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak

ARAMIZDA KALSIN HABER

 • STAR DOLUDİZGİN

  Yeni sezona iddialı hazırlanan Star, yıldızlarını özel bir tanıtım filmi ile tanıttı. İlk kez izleyici ile buluşan Star’ın yeni sezon tanıtım filminde sevilen dizi Kardeş Payı’nın iki fenomen karakteri Büyük Hilmi (Şinasi Yurtsever) ve oto tamircisi Sezai (Ayhan Taş) rol alıyor.

  Büyük Hilmi ve Sezai İş Başında!
  Tanıtım filminin senaryosunda; Star’ın yeni dönem tanıtımında tüm starlarının posterlerini açık hava reklam alanlarına asacağını duyan Hilmi yine işini bilir ve tüm billboardları satın alıp, Star’a kiralar. Hilmi, her zamanki kurnazlığı ile Sezai’yi ilanların billboardlara asılmasını konusunda ikna...

 • GEÇER NOT ALDI

  Komik, romantik , süprizlerle dolu yepyeni bu dizi Aramızda Kalsın, aile dizisi özlemine son verdi. Uzun zamandır ekranlarda görmedğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya’nın yanı sıra ekranın sevilen oyuncuları Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk ‘Aramızda Kalsın’ ile dün akşam seyircileriyle buluştu.

  Dizi; İstanbul’da yaşayan Antepli bir ailenin bir gün ‘emanetini’ almak için gelen davetsiz misafirleri Yadigar’la yaşadığı komik ve ilginç olayları konu alıyor.

  ARAMIZDA KALSIN 1. BÖLÜMÜNÜ HEMEN İZLE...