20 Dakika
20 Dakika

20 Dakika Son Bölüm

Final
Listeme Ekle

KÜNYE

20 DAKİKA HAKKINDA

Mutlu bir evlilikleri olan Melek- Ali çiftinin hayatları, Melek'in işlemediği halde bir cinayetle suçlanarak hapse girmesiyle altüst olur. Ali, karısının bu cinayeti işlemediğinden emindir ve ipuçlarının peşinden koşar..... Sonunda yapacak bir şey olmadığını anlayan zavallı eşin tek çaresi ise Melek'i hapisten kaçırmaktır.

20 DAKİKA HABER

 • HEYECAN ZİRVEDE

  Star TV'nin sevilen dizisi 20 Dakika dün akşam seyircisini ekrana kitledi.

  Melek Halaskar’ın öldüğünü sanan herkes büyük şok yaşayarak üzülmüştü. Fakat inanılmaz bir akıl oyunu ile yine izleyicilerini şaşkına uğrattı. Bu oyuna dahil olan Hemşire, Komiser, Ali ve Kedi müthiş bir planın ilk aşamasını başarıyla geçmiş oldular.

  Final gibi olan bu bölümde tüm şartlar zorlanmış, engel teşkil eden her ne varsa hepsi gözden çıkarılmıştı. Komiser görevini tehlikeye atarak Melek yerine kimsesiz bir kadının cesedini teşhir...

 • HER ŞEY BİTTİ!

  Esas Kabus Şimdi Başlıyor!

  Star TV’nin  merakla beklenen dizisi 20 Dakika’da sular durulmazken akıllarda bir çok soru cevapsız kaldı... Melek gerçekten öldü mü? Gerçekten öldüyse Ali’yi  ve çocukları daha zor bir hayat  bekliyor olacak. Kedi ve Komiser bu zorlu mücadelede Ali’nin yanında olacaklar mı? Kuzgun bu durumu kendi lehine çevirebilecek mi?

  Gerçekleri tüm çıplaklarıyla bilen Ali, Kerim tarafından büyük tehdit altında. Yeniden hayata tutunan Kerim, Ali’yi ortadan kaldırabilecek mi? Ali’yi kurtarabilecek mucize yoksa Başkan mı?